Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
Песна од рекламите на Vh1.Едно машко пее.На еден човек му паѓаат пари од куфер.Глувци се шетаат.Има и девојки поминуваат покрај еден знак.
:D
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали некој знае која е музиката што оди во позадина на емисијата summer club на ab канал секој ден.
 

violet

<3 SwEeT DaRkNeS <3
Член од
17 јуни 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
рок балада а пеачката ужасно потсетува на Шенон ден Адел со права долга црна коса, видето е ептен монотоно со некое црвено платно позади неа се вее додека она седе, anyone?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
рок балада а пеачката ужасно потсетува на Шенон ден Адел со права долга црна коса, видето е ептен монотоно со некое црвено платно позади неа се вее додека она седе, anyone?
Clare Maguire - The Shield And The Sword или Ain't Nobody.
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
Песната од рекламата на Фанта..?
Пред 3-4 недели ја слушав а сега да ме убиеш, нема да ми текне како се викаше.
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
Ја знае ли некој песнава??? http://www.watzatsong.com/quiz/311771.html
--- надополнето: Jul 31, 2011 12:46 PM ---
рок балада а пеачката ужасно потсетува на Шенон ден Адел со права долга црна коса, видето е ептен монотоно со некое црвено платно позади неа се вее додека она седе, anyone?
Оваа? :)
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Проблемот е што ја имам слушнато само 3 пати на радио и дека незнам ниеден збор од песната а мислам дека Amy Winehouse ја пее.Мнооооогу е спорааа бавна баладааа...
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
698
Поени од реакции
211
На Vh1 реклама ја има ама на кратко , сигурно е ретро песна и само три збора има на рекламата или малку повеќе (или јас толку запамтив) и ја пее машки зарипнат и рапав глас: бејби бејби бејби.. :)..:) ако му текне на некој случајно нека дај предлог оти се отепав од барање :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Проблемот е што ја имам слушнато само 3 пати на радио и дека незнам ниеден збор од песната а мислам дека Amy Winehouse ја пее.Мнооооогу е спорааа бавна баладааа...
Love Is A Losing Game?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom