Колку сте мрзеливи?

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Мене ме мрзи да учам посебно овој период...надвор пука сонце,а ние на школо....леле смрт...:nesvest: а и ме мрзи да одам до продавница да купам нешто,а во недела пак...се ме мрзи...:icon_lol:
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
mnoguuuuu......:nesvest:
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Epa zavisi vo kakov period potocno na kakvo raspolozenie sum!Ima momenti koga me mrzi sto ziveem voopsto no ima momenti koga sum polna so enegija i duri imam sila da poletam( se razbira toa nikogas ne se slucilo):)
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Некад ме мрзи да џвакам (мастика), некад просто ме мрзи да се движам, па и да живеам.
 

5PY_14

чатал
Член од
22 мај 2006
Мислења
118
Поени од реакции
0
vaka:me mrzi da stanam od sabajle od spienje
-me mrzi da otidam vo wc na mienje
-me mrzi da otidam na mocajne
-me mrzi za jadenje
-za voda pienje
-me mrzi spienje!!!!
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
Ah..ne sum bas mnogu..onaka..ali koga ke me fati..uzasno e..vidi toa najcesto se slucuva koga podolgo vreme ke lezis..koga nema da bides aktiven i posle toa duri i casata da si ja dignes da se napies voda ti e tesko..zatoa sekogas treba da bides vo dvizenje..da rabotis do kasno ali da ne spies do kasno:)..me razbravteeee..ajt na rabota:))
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Sega zavisi za koi raboti inaku po pravilo ne sum mrzeliva licnost.Sepak najmnogu me mrzi koga majka mi ke mi kaze nesto da zemam da iscistam.Mrzeliva sum koga treba da mijam cinii ,go mrazam toa, mrzeliva sum i koga treba da ucam megutoa sto se mora mora se:)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
Мене ме мрзи да зборувам т.е. да разговарам со некој кога воопшто не сум спиел преку цела вечер и да станувам од спиење за наработа.:aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Проколнат сум со мрза,се разбира за работи шо ми се досадни и глупи а за другото а бе и за тоа али не толку често.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
nekogas se napnuvam i vozduh koga zimam! Ima i nekoi rertki denovi koga ke mi se javi zelba da se ispukam,da stanam od pc-vo i da ja istrosam visokot na energija ali...me mrzi!
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ехе а кога лежам онака а бе нити клетка не ми работи а ми се моча ми се плаче шо се прави во такви моменти?Го чуваш и уживаш во горките задоволства и непријатни искуства что ти ги пружа телото таман кога си се опуштил.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
burn84 напиша:
Ехе а кога лежам онака а бе нити клетка не ми работи а ми се моча ми се плаче шо се прави во такви моменти?Го чуваш и уживаш во горките задоволства и непријатни искуства что ти ги пружа телото таман кога си се опуштил.
srcka noksirce ti e spasot:je:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
RealGirL напиша:
srcka noksirce ti e spasot:je:
Ако ти се верува до пред некоја година го имав ама мајками баш од таква причина го фрли :cug: плашејќи се да не почнам и со тоа, еееее тоа ти се вика враќање у ептен рана младост
 
Член од
3 октомври 2005
Мислења
125
Поени од реакции
1
me mrzi da ucam,da si ja sureduvam sobata,da odam na skolija,da rabotam nekoja fizicka rabota...napraen sum ko parazit....
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
во последно време сум тежок лешинар во смисла за ученје иначе набивам километража во шетање еееее... i don't need no education in this moment
 

Kajgana Shop

На врв Bottom