Колку деца би сакале да имате?

Колку деца би сакале да имате?


  • Вкупно гласачи
    1.142

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Никола си работел жена која родила, па знаеш?:icon_lol:
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
FortunE напиша:
Никола си работел жена која родила, па знаеш?:icon_lol:
Не!Јас полека мислам дека Никола е женомрзач и дека треба да им се придружи на геј друштвата!
Толку долно размислување досега не сум прочитала(или пак е најголемиот папучар па сега тука на форум се издишува јадниот,а дома женската со сукало го чека):icon_lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Fortune напиша:
Никола си работел жена која родила, па знаеш?
Да неколку пати и не ми било убаво, али сум го правел поради некоја причина, како и многу други односи кои сум ги имал.

Наташа напиша:
Не!Јас полека мислам дека Никола е женомрзач и дека треба да им се придружи на геј друштвата!
Толку долно размислување досега не сум прочитала(или пак е најголемиот папучар па сега тука на форум се издишува јадниот,а дома женската со сукало го чека):icon_lol:
Никола, ако баш ве интересира е најголемиот пријател и љубител на жените. Тоа што го иритира се безвезните, лажни, неискрени и напумпани ставови, написи, однесувања.
Наташа ако веќе ми се обраќаш лично, кажи ми за тоа како те гледа мажот после 3 деца после 3х5 кг исфрлања. Лесно му е? Си го прашала? Ем сте долго заедно што е претешко за машко, верувај, може не ти го кажува, ем сега мора да си има работа со жена со *пиип* ко тунел и раздраканост на 3 ненаситни лепракони.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Никола напиша:
Наташа ако веќе ми се обраќаш лично, кажи ми за тоа како те гледа мажот после 3 деца после 3х5 кг исфрлања. Лесно му е? Си го прашала? Ем сте долго заедно што е претешко за машко, верувај, може не ти го кажува, ем сега мора да си има работа со жена со *пиип* ко тунел и раздраканост на 3 ненаситни лепракони.
Ако имаш туле од 2 сантиметра можам да те разберам и кај најневината ке се осекаш како во тунел!Никој не е крив природата прави такви непоправливи грешки!А за мојот маж тоа не претставува никаква разлика дури сум му и посекси верувај!
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Наташа напиша:
Ако имаш туле од 2 сантиметра можам да те разберам и кај најневината ке се осекаш како во тунел!Никој не е крив природата прави такви непоправливи грешки!А за мојот маж тоа не претставува никаква разлика дури сум му и посекси верувај!
Да сега сигурно може да влезе и со глава или целиот. Да се почуствува како дете повторно;)
 

Iris

Ruzha, ruzhica...
Член од
29 април 2005
Мислења
278
Поени од реакции
7
Nikola za nekoi postovi mi beshe zadovolstvo da te chitam, ama ti navistina go pretera!
Kako prvo shirish nevistini, i iako e za mene dosta vulgarno i intimno- kje ti napomenam deka ragjanjeto ne vlijaeshe (barem kaj mene) na shirochinata na vaginata. Znachi ili taka ti se pogodila "gospozhata" koja i prethodno bila taka "proshirena" ili samo bezveze tresesh kolku da ima shto da napishesh!

Kako vtoro gledam deka sekade istaknuvash kako za mazhot e premnogu dolgo da bide vo zhivotot so edna zhena- OK, prijatel, tebe te tera nekoj da sedish so nekogo so sila??? Barem mojata filozofija so koja i pochnuvam edna vrska e: Sega sme zaedno, ubavo ni e, ako ne ni chini, sekoj po svoj pat. Tvoj zhivot - tvoj izbor. A poshto gledam deka si iskalemen kako individualist ne gledam deka bi imal bilo kakov problem da ostavish nekoja ako ne ti odgovara.

Kako treto imam edna kjerka i razvedena sum - eve ti dupla prichina da ti se zgadi od mene:nerv: .

Sega da odgovoram na prashanjeto: Imam edno dete, ako se premazham nekogash vo dogovor so partnerot najverojatno bi rodila ushte edno.
 
Член од
19 мај 2006
Мислења
5
Поени од реакции
0
:))

Iako sum use "mala" za ovaa tema,ja use odafna si iam reseno deka ke iam 2 deca po moznost masko(i toa pogolemo,za da ja brani sestra mu:)) i zensko pomalo za da mi se naprai merakot za zensko dete..a za iminja,hmm..ne sum bas sigurna,ali maskoto Luka,a zenskoto Luna mozda..neznam:))mozda muz mi ke bide nekoj seljak pa ke saka Slavka i Mitre da gi krstime..:)))ammm ne:)
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Zbratko напиша:
Sakam 2 deca, Mashko i Zenko i nishto poishe ( e sea ako se pogodi 2roto da se bliznaci nam da frlam ednop ) :)
Nemozi taka .. 4 ke imash i tochka.
 
Член од
11 декември 2005
Мислења
314
Поени од реакции
1
edna fudbalska ekipa bi bilo dosta pa sega presmetajte kolku e toa
 

Lolita

Butterfly Kiss
Член од
16 јануари 2006
Мислења
230
Поени од реакции
10
Машко и женско, или најдобро две момички. Женските деца се по поврзани за мајката. И машко е ок, ама девојчињата ми се за нијанса помили:icon_lol:...
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
би сакал едно 3 , ако имам можност за повеќе мислам финансиска може уште едно
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Eden par blizna4ki-dve muvi so eden udar :icon_lol:
 

^Killer^Boy

HeLp Me
Член од
15 март 2006
Мислења
153
Поени од реакции
2
Dve be naj ubavo.Edno zensko edno masko:)ali bolje nek se padne masko zaso ke mi go zadrzi prezimeto:)
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Trii mi e optimalna brojka za deca.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom