Кои ви се најубави смоки?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Стоби флипс и оние социјалните ...со ново пакување што се сега ..тврди и многу убави уф уф:helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
И јас Стоби Флипс Црвено .. а може и две маХ .. хахахаха ..
 
N

Nephthys

Гостин
Mandy напиша:
Ги сакам оние од Соко Штарк...црвени со проѕирно...некои ги викаат раперски,некои социјални(на некои места се 8/9денари),а кај нас во друштво се попознати како цицкорастачки:kesa:
И мене тие ми се најубави:baeh:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Mandy напиша:
Ги сакам оние од Соко Штарк...црвени со проѕирно...некои ги викаат раперски,некои социјални(на некои места се 8/9денари),а кај нас во друштво се попознати како цицкорастачки:kesa:
vilica: Па што не кажувате вие вакви работи бе алооо... zauska: А ја глупа, пуш-ап прслуци, чорапи и потпунки, силикони... А тоа у Соко Штарк било тајната :pos:

До пред една минута Стоби црвените ми беа омилени, сега стрикно СокоШтарк. :pipi: (ем 8 динара, ем цицка ти расте :pos:)
 

Птичји Грип

Без влакна на јазикот!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
770
Поени од реакции
7
И црвените Стоби флипс и зелените Агроплод Ресен. Има не знам какви, секакви странски, та биле со пица вкус и не знам каков веќе не али ипак нашите се поим...барем за мене.
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Уште од мали нозе го имав рецептот за тоа како на Македонија да и` тргне на економски план. Па со извозот на смоките, секако! Во СВЕТОТ нема поубави. По странствата кај што одам, редовно го разгледувам асортиманот на смоки и секогаш и секаде доаѓам до заклучок дека само и исклучиво тука се добри и вкусни. Зелените на Агроплод и Стоби Флипс на Витаминка. :cuc:
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Se znae Stobi flips!!
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
''Черитос'' <--зелените и портокалевите....порано имаше ко бев мал и таткоми велеше дека се најгрди(во зоолошка на сите животни му фрлав и никое не ги јадеше, освен ракунот кој прво ги миеше во водата па после тоа ги јадеше:nesum: ) ама мене ден денес ми се најјаките смоки.:toe:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.839
Стоби па тие црвените(во моја околина познати како Српски смоки) а оние од Агроплод и Макс би ги забранил со закон поготово Макс пошто тие што ги прават на 10 кеси смоки трошат по 1 грам сол!!
 

Enigmatik

Елементарна Непогода
Член од
10 април 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
Доритос и Рафлс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom