Кое парче облека (или моден додаток) сте го купиле последно?

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Жолта сукњичка со печат-принт, црна јакна, розево фустанче со леопард принт, жолта и две бели маички, хеланки.. црни ниски сандали и малку повисоки бели штиклички на врзување како патики :wub: Најпрекрасни се :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Јас си купив две маички, едната црвена со бела шара од едната страна, а другата бела кошула на кратки
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Два пара чорапи и едни гаќи од пазаро.
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
41
Пет пара на добри обетки. :pipi:
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Мајца од AC\DC за спомен од Прага во еден метал-шоп.:smir:
 
Член од
4 јули 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
ЈАс си купив тренерки и патики,ама не само тоа туку пуно работи хих их еве веќе неколку месеци пазарам од САД и го користам бесплатниот сервис од http://www.viaddress.com до сега сум пазарел на Amazon и Еbay i se e vo najdobar red.
За да се зачлениш на сервисов е бесплатно.Ти даваат лична американска адреса која можеш да ја користиш за да купуваш од било кој Американски трговец и потоа преку сервисов viaddress можеш да ги добиеш работите што си ги купил.
Ако на пр. некој американски трговец не прифаќа интернационални кредитни картички тогаш сервисов ќе ви купи за вас,без никаква провизија,единствено само да платиш за транспортните трошоци.
пуно поздрави
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Бело фустанче, бели штикли, бели обетки, бела алка и бело ташниче за апсолвентската, се бело хехе како невеста бев.
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
денеска купив две кошули една од BOSS а втората Armani,плус две крпи за на плажа исто од Armani
 

• Tαммι •

Гостин
Па си купив фармерчиња, маиче... и само што си купив патичиња. И така сум си поприлично среќна :D:rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom