Кога ни недостига најмногу саканиот/саканата?

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Ми недостига кога..штознам кога ќе седнам и ќе почнам да мислам..прво нешто на што ќе помислам е она..јебига:tapp:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Најчесто пред спиење, штом станам сабајле и кога сум на некое ептен посебно место што вреди да се сподели. Понекогаш за време на секс, па ми се случило да си напраам филм дека имам секс со саканата док ковам некоја сасвим трета..
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
Mi nedostiga skoro sekoja vecer, nekad poise nekad pomalce, posebno koga ke legnam i koga ke si pomislam na nego i posakuvam da bide vo momentot blisku do mene da me gusne tolku silno i da zaspijam taka vo negovite pregratki.....ali seuste ne e realnost:toe:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Ми недостига цело време од кога се испозатрескавме двајцата еден друг....првите недели не ни мислев...али сеа ауууу :uvo:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
Кога најмалку треба да ми недостига,е тогаш :блу:.
 
Член од
21 февруари 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
ufffffff ne da mi nedostiga...mi ide i momentov da zaplacam :( samo ova e preterano neznam kade e, so kogo e , i so e najzaebano dali seuste e ziv.mn mi fali.bi sakala barem uste ednas da go vidam..posto ovaka se poveke se macam i vo sebe umiram.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
цело време.. Посебно кога ради нешто немоеш да го видиш долго.. Е тогаш нај нај нај најмногу на цел свет недостига, го посакуваш и тако даље.. Добро и на почетокот на врската или на што и да е нормално.. Али тоа е залетаност кога тој некој мислиш дека би сакал да е цело време до тебе.. Ама ако е - незнаеш баш дали ќе мислиш така или ќе ти скурчи ептен најбрзо на свет..
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Кога знам дека не мисли на мене, или дека сум му последна во листата на приоритети, тогаш најмногу ми недостасува.
Зошто знам дека е далеку од мене, колку и да е блиску.
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Ми недостига кога ќе си признаам дека се беше поубаво кога ги делев преубавите моменти со него,знаев дека сум исполнета и сакана,знаев дека имам некој покрај мене кој тоа го заслужува и дека го имам во секој момент во било каква ситуација.
Ми недостига кога ќе го осетам мирисот на чај од јаболко и цимет!
Ми недостига кога ќе ја слушнам чаробно јутро од Нина Бадриќ... а тоа ретко го правам за да не си штетам себеси.
Ми недостига кога ќе се фатам себеси како објаснувам некоја ситуација на таков начин како што тој ја објаснуваше.
Ми недостига кога ќе се сетам на неговата насмевка.
Ми недостига.... а знам дека се помина...

Верувам во себе и во нас ,само тоа ќе го кажам.Беше,е и ќе биде !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom