Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 септември 2023
Мислења
767
Поени од реакции
1.200
Screenshot_20240415-091003.png
Автоматски споено мислење:

Nurnav od sabajle. Ovie letaat po teren no sekoj vtor napad izgubena topka.
Sea edinstveno da se mrdnat vo vtoro poluvreme no ne veruvam.
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Bayern-Arsenal ~ Arsenal odi ponatamu 2.10

Dejvis,Koman i Gnabri nedostapni kaj Bayern.
Vo prviot natprevar koj ja gledase vide deka Arsenal bea podominantni vo posed,pasovi i prodori dodeka Bayern cekaa na kontra so brzi igraci kako Gnabri i Sane. Taka da deneska so toa sto Dejvis e out ne znam koj ke se spravi so Saka.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.973
Поени од реакции
35.635
Цел Јунајтед лигаменти да искинат, никојпат фудбал да не заиграт повеќе моменталните играчи, а клубот наредната титула да ја слави на почеток на 23 век.
Автоматски споено мислење:

Во 70 минута беше 0-3, сеуште не ми се верува. Да им ги силува некој жените, а и мене да ми го закачи некој оти не играв на бет со early payout на 0-2 ќе бев добитен.

Screenshot_20240420_220615_Chrome.jpg
 
Последно уредено:
Член од
13 август 2023
Мислења
531
Поени од реакции
1.266
Цел Јунајтед лигаменти да искинат, никојпат фудбал да не заиграт повеќе моменталните играчи, а клубот наредната титула да ја слави на почеток на 23 век.
Автоматски споено мислење:

Во 70 минута беше 0-3, сеуште не ми се верува. Да им ги силува некој жените, а и мене да ми го закачи некој оти не играв на бет со early payout на 0-2 ќе бев добитен.

Прегледај го приврзокот 413862
Како фан на Јунајтед не би ставил ни 5 денари на нив оваа сезона макар играле и со Башкими, а не ваква уплата. Јбг...
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.973
Поени од реакции
35.635
Како фан на Јунајтед не би ставил ни 5 денари на нив оваа сезона макар играле и со Башкими, а не ваква уплата. Јбг...
Ова беше профитот од саботата, отидов all in. Тоа е јебига, полуфинале против второлигаш.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
531
Поени од реакции
1.266
Ова беше профитот од саботата, отидов all in. Тоа е јебига, полуфинале против второлигаш.
Знаев дека ќе ја посерат после првиот гол на Ковентри и однесувањето на терен после тоа. Не е првпат оваа сезона. После вториот гол веќе бев сигурен дека ќе се закува ова. Поштеди се од нерви и не ни помислувај да ги ставиш на тикет до крај на сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom