Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.443
Поени од реакции
9.182
Pisete za vecer nekoj igrac NBA, moze Doncic 33.5+ ?
Сабонис некаде ако го најдиш на граница 23-24 бркај го плуска.

Лука.... хммм не дека не можи со мижење да ги дај и дека Јута нема катаљон порази ама прашањето е дали она лејката Кид ќе му текни оти иди ПО и треба веќе Денвер да си заврши работа во 3/4 и последната да одмара клучни играчи ко Лука, особено со противници ко Јута.
Марканен таму се врати, игра не игра ќе биди со него и можеби би ги држел во игра, ама кој би го чувал и Лука? На подобри дефанзивни екипи му залепил 35+

Халибуртон исто ако е на некоја граница до 20п да го бараш на плус?
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
759
Поени од реакции
1.180
Alkaraz 2:0 i Feniks pobeda so namalen hendikep - 8.5

Screenshot_20240325-232310.png
Автоматски споено мислење:

Сабонис некаде ако го најдиш на граница 23-24 бркај го плуска.

Лука.... хммм не дека не можи со мижење да ги дај и дека Јута нема катаљон порази ама прашањето е дали она лејката Кид ќе му текни оти иди ПО и треба веќе Денвер да си заврши работа во 3/4 и последната да одмара клучни играчи ко Лука, особено со противници ко Јута.
Марканен таму се врати, игра не игра ќе биди со него и можеби би ги држел во игра, ама кој би го чувал и Лука? На подобри дефанзивни екипи му залепил 35+

Халибуртон исто ако е на некоја граница до 20п да го бараш на плус?
Sakav da go prepisam Sabonis sepak ne go uplativ, bi trebalo da e dobiten ima lesen match up protiv Bamba...
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
759
Поени од реакции
1.180
Mi go zacukaa Feniks. Durant igra samo koga mu se saka, povekje od vremeto se legaci po teren.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Бриџис на 18.5 го играв, излезе инфо дека не игра некој соиграч на 20-30 мин пред почеток, 23-4 качи границава и накрај пак ме оптегна.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
759
Поени од реакции
1.180
Samo bradata me pagja nisto ne igra sednaa na klupa mizerija
Автоматски споено мислење:

Vo vtora cetvrtina igrase 12 minuti i se sto napravi e 2 asistencii.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Samo bradata me pagja nisto ne igra sednaa na klupa mizerija
Автоматски споено мислење:

Vo vtora cetvrtina igrase 12 minuti i se sto napravi e 2 asistencii.
Па ќе ти реплицирам, со цел да ти помогнам у врска со кладењето. И ја бев ко тебе, играв играчи на стара слава, се додека еден другар кој што доста прати НБА уствари ми ги отвори очите. Пример Харден. Не би го пишал никад. Не е тоа Хјустон брат.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
759
Поени од реакции
1.180
Па ќе ти реплицирам, со цел да ти помогнам у врска со кладењето. И ја бев ко тебе, играв играчи на стара слава, се додека еден другар кој што доста прати НБА уствари ми ги отвори очите. Пример Харден. Не би го пишал никад. Не е тоа Хјустон брат.
Mu pomina prajmot na Harden aber nema od kosarka
 
Член од
9 август 2011
Мислења
423
Поени од реакции
1.138
Дечки извинете што се убацувам вака. Која е најдобра и најсигурна апликација за онлајн кладење?
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
759
Поени од реакции
1.180
Дечки извинете што се убацувам вака. Која е најдобра и најсигурна апликација за онлајн кладење?
Od Makedonija najdobro e bet365, za uplata/isplata VISA kartica od tutunska banka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom