Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 април 2014
Мислења
7.097
Поени од реакции
11.114
Дефинитивно најбедна кладилница во Македонија е златна копачка.Идам да уплатам Франција 1 @1.35 и Весели од Барса минус кошеви @1.9 уплата 15к вработената на шалтер ми вика од авторизација ти ги намалија коефициентите Франција 1.2 Весели 1.4 коефициент заради уплатата многу голема.Ок и викам пушти ми ги на 150 тикети за 100 денари и ми ги уплати 10мин чекав, така не ги намали квотите,над 500ден тикетите им иделе на авторизација.Им ебам кладилницата кој ќе се потпишува утре при исплата на 150 потврди кај што има име,презиме мб нека идат у пм.
Редовно во сите се случува истово. Последно во евротип играв дабл кошаркари за помала сума од твојата и онака на рандом 1.81 ми ги намалува. Нема ништо ни грешни граници, ни па на бет365 се паднати, онака од криминал си ги кратат. И данокот кога ќе го удриш... мајсторски. 1.68 со 1.68 ќе ти дојде. Не, фала.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.239
Поени од реакции
108.134
Редовно во сите се случува истово. Последно во евротип играв дабл кошаркари за помала сума од твојата и онака на рандом 1.81 ми ги намалува. Нема ништо ни грешни граници, ни па на бет365 се паднати, онака од криминал си ги кратат. И данокот кога ќе го удриш... мајсторски. 1.68 со 1.68 ќе ти дојде. Не, фала.
А замисли 1 000 000 денари да сакаш да уплатиш на нешто :icon_lol: red flag ќе му се деси на системот, ТИЛТ ќе доживее, све ќе им се закочи, Интерпол, ЦИА и Мосад ќе се активираат и никад нема да ти пројде уплатата. Стварно не капирам кој им курац, ај да се кладиш на умрени лиги за кои нема добро инфо ќе разберам, ама на топ лигиве кога бутаат квоти е жива мизерија.

Иначе апсолутно ништо не погодив од тоа мртвите специјали сем жути Австралија, да си ебам све днопертско. Ама ќе ги закачам до крај на првенствово па што сака нека е.

Утре хендикеп на Мароко, 3+Германија и шутеви + севкупно утакмицата(не во рамки) и минус картони цела текма.

И ќе го играм Ван Аше против Баена на 3.3 квота сингл зашо овој вториов до пред некој ден у Доминикана на одмор беше, башка крај на сезона и последен турнир за него ( во топ 100 е и има главен ждреб за АО обезбедено) што куров ми се пријавил еден Господ знае. И да не испадне вреди да се проба, башка малиов се смета за добар талент.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.097
Поени од реакции
11.114
А замисли 1 000 000 денари да сакаш да уплатиш на нешто :icon_lol: red flag ќе му се деси на системот, ТИЛТ ќе доживее, све ќе им се закочи, Интерпол, ЦИА и Мосад ќе се активираат и никад нема да ти пројде уплатата. Стварно не капирам кој им курац, ај да се кладиш на умрени лиги за кои нема добро инфо ќе разберам, ама на топ лигиве кога бутаат квоти е жива мизерија.

Иначе апсолутно ништо не погодив од тоа мртвите специјали сем жути Австралија, да си ебам све днопертско. Ама ќе ги закачам до крај на првенствово па што сака нека е.

Утре хендикеп на Мароко, 3+Германија и шутеви + севкупно утакмицата(не во рамки) и минус картони цела текма.

И ќе го играм Ван Аше против Баена на 3.3 квота сингл зашо овој вториов до пред некој ден у Доминикана на одмор беше, башка крај на сезона и последен турнир за него ( во топ 100 е и има главен ждреб за АО обезбедено) што куров ми се пријавил еден Господ знае. И да не испадне вреди да се проба, башка малиов се смета за добар талент.
Нема НЗС. Многу е едноставно. Одиш да уплатиш на 100 000 да речеме, нека отворат бет365 и нека ги копираат и граници и коеф и чао. Сигурно Бет365 не се по аматери од евротип/сл/копачка.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.008
Поени од реакции
36.053
Не форсирајте против африканските репрезентации. Сите се физички прејако спремни, плус времето им оди во полза. Светско е ќе гинат на терен, a скоро и да нема некоја послаба репрезентација шо се одвојува освен можеби Костарика.
Ви реков браќата ќе трчат. На 2 од 3 одиграни утакмици скинаа бодови на фаворитите, Сенегал за малце не издржа против Холандија. Можда нема да имаат значаен успех али од кладионичарски аспект не е за играње против нив.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.724
Поени од реакции
2.485
Чичич Буста 12.5 плуд прв сет 2.10.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom