Кладилница (Генерална дискусија)

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Бешикташ дава гол 1.50 ми е поклон.
Брцнаа 4 комада на Феејнорд(мада они се катастрофа оваа сезона),али после долго време играт во Европа, Билич ко менаџер, го реконструираа тимот , денес и слепо и сакато ќе биде на трибините, а знаеме каков пекол е во Турција. Мислам ека Бешикташ дава гол е најдобар тип тука.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.198
Поени од реакции
14.496
Бешикташ дава гол 1.50 ми е поклон.
Брцнаа 4 комада на Феејнорд(мада они се катастрофа оваа сезона),али после долго време играт во Европа, Билич ко менаџер, го реконструираа тимот , денес и слепо и сакато ќе биде на трибините, а знаеме каков пекол е во Турција. Мислам ека Бешикташ дава гол е најдобар тип тука.
не се залетувај јако на ова... Лани Фенербахче не даде гол во двомечот а прими 5, а Фенер заврши 12 бодови пред Бешикташ.

За на тикет е ок, ама за поголема уплата јас не би играл. Или барем почекај да видиш кои ќе стартуваат затоа што има Арсенал проблеми со повредени во одбраната.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Работата е што Малме се премногу потценети..можеби ќе биди 1 ама ГГ мислам дека нема кај да бега..
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
imam gostin od Avstralija,potocno cicko dojde pred nekoj den i mi ja kazuva Ural-Torpedo dvojka cista,jas go praam budala i mu se smeam u lice.A vrska nema od kladilnica.Posle dva saati mi se javuva i me prasuva dali sum ja uplatil :pos::pos:

za utre vika Salzburg X2 max bet :icon_lol:
А да не е видовит? Да не е гледач? :pos:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Кевин Андерсон каков поклон е,товарете го :cool:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.294
Поени од реакции
108.411
Не товари многу многу на вакви турнири, УС Опен почнува во понеделник така да доста од тенисериве ќе губат намерно за да се што поодморени за претстојниот Грен Слем. Ова се совршени турнири за оние што бркаат изненадувања.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Не товари многу многу на вакви турнири, УС Опен почнува во понеделник така да доста од тенисериве ќе губат намерно за да се што поодморени за претстојниот Грен Слем. Ова се совршени турнири за оние што бркаат изненадувања.
Многу е моќен Андерсон за Маннарино мора да се товари :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Овие сите "поклони" шо ги давате да испаднат си ебаа мајката кладилниците :ROFLMAO: сериозно мислите дека се до толку глупи така без врска коеф да ставаат ?
 

Дејмон

Night butterflies dating for special occasions
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Бешикташ 3+ 1.85
Ридинг 1 1.91
Стеауа 1 2.25
Наполи 1 1.91
Кардиф 1 2.38
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.286
Дајте нешто за денеска едно илјадарче да клајме не ги пратев овие за лигата на шампионите
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Дајте нешто за денеска едно илјадарче да клајме не ги пратев овие за лигата на шампионите
Реал 1 или 1 и т1
1.6 и 1.8 коеф, доста ти е.

Инаку не се заебавајте Малмо денеска ако извади Х ќе им биде премија какво Х2.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom