Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
На нет. Инаку, пробај спортлајф, копачка, моцарт, бетсити би требало да нема ограничувања. По локалниве има и поголеми коеф. Може и над 25 да излезе.
Спортлајф, копачка, моцарт, плејин .. проверив нема ама во бетсити сигурно има ако нема во додатокот или билтенот во рускиот билтен има 1000%
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Спортлајф, копачка, моцарт, плејин .. проверив нема ама во бетсити сигурно има ако нема во додатокот или билтенот во рускиот билтен има 1000%
Вил Хил, Еврогол? Не е можно никаде да нема.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Ги имат во Бетсити тие само шо ке чекам да ги изиграат првиве утакмици да се разгледа кој тим со што квалитет располага
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Ги имат во Бетсити тие само шо ке чекам да ги изиграат првиве утакмици да се разгледа кој тим со што квалитет располага
Не чекај ќе паднат коефициентите. За составите ќе ти кажам дека Стеауа има многу подобар состав од Актобе и ќе биде чудо да не помине. За Салзбург излишни се зборови, ќе ги посерат тие азербеџајнците. Зенит е поим за тие кипарците. Копенхаген може да му напраи проблем на Днипро ако не игра Конопјанка. АПОЕЛ е доста подобар од Хелсинки. Лил е за класа до две пред Грасхоперс. Фејенорд продаде се добро освен Класи а Бешикташ се засили со Демба Ба. Незнам како и со кои играчи Фејенорд би поминал понатака. Лудогорец и Партизан се тука негде, не се знае кој ќе помине. Стандард за малце не освои титула у Белгија, на нивото на Андерлехт се. Панатинајкос од пред 2 сезони е многу ослабен и не верувам дека некако би му напраил проблеми на Стандард. Динамо З. го има измислено фудбалот за тие Алборг(се чудам како покрај Митјиланд, Копенхаген и Нордсјеланд стигнаа до титула). Марибор можеби ќе може да се носи со евреите, ама тешко да помине. За Селтик исто така излишни се зборови. Кои се тие факинг Легија?
 
Член од
25 март 2012
Мислења
508
Поени од реакции
130
Qarabag 3+
St.Etiene 1
Chelsea 2
Raonic 9.5 +
Covilha 1
Zenit 2
Koef 19+ uplata 150den
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Неможам да верувам..оние умрените од Казакстан тотално ги доминираат Стеауа Букурешт небаре Барселона се..прашање на време е кога ќе дат гол...[DOUBLEPOST=1406735112][/DOUBLEPOST]П.С. тамам ги искритикував гол дадоа:facepalm:
 
Последно уредено:
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Прелог за во живо Салзбург над 1 и пол гол. За 5-10 минути ќе биде над 2 коеф.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Море ако имате играјте на картони како е расположен судијава ништо чудно уш некој црвен да паднит тој црвениот за Салзбург врска немаше од црвен а овој од Карабах беше глупо направен втор жолт за игра со рака башка овие играат остро Карабах
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Днипро да ви го кренат градот во воздух сепаристите сосе партали ако не победите...копилиња украински..па јас будала знаев дека во Киев ќе играат и пак ги пишам..неможат оние умрените Копенхаген да ги победат :tapp::facepalm::tapp::facepalm:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.663
Вие не сте свесни колку Зенит е појак од Аел. Едно 20 класи сигурно, и не ми е јасно како изгубија денес. Го глеав прво и Аел половина не пројде, па отидов да јадам на полувреме и кога се вратив глеам губат 1-0. Па и непостоечки црвен доби Витсел и повторно Зенит напаѓаше цело време. На реваншот мислам дека ќе ги претепаат многу, едно 4-5 парчиња не им бегаат на Аел.

И да, Хулк е најретардираниот фудбалер на светот.

И Дњипро ме изненади, мислев дека ќе ги победат умрените Копенхаген.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.663
Не ми изгледаше на местена утакмицата, Зенит цело време напаѓаше и создаваше шанси. Оние од Аел тепаа како да се македонски третолигаш, прави копачи.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не ми изгледаше на местена утакмицата, Зенит цело време напаѓаше и создаваше шанси. Оние од Аел тепаа како да се македонски третолигаш, прави копачи.
Така е богами..и мене лани со претпоследните Урал не ми изгледаше местена кога изгубија 0-2 ..и многу други утакмици каде беа Зенит огромни фаворити ама ете за случај повторно неможат да победат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom