Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Кога веќе бараме магиии ајде нека влези ГазМетан со Пандури барем 2+..не знам што се случува со мене и зошто сум толкав малер ама ова е нечоечки...1-0 30 и некоја светна на резултати и ја вратија 0-0..господ да чува
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Ќе ми објасни некој зошто Динамо Киев има 1.85 против Шахтјор? :confused: Гледам составот на Шахтјор е истиот од лани, со милион Бразилци во тимот, не гледам зошто не би победиле денес, појаки се од Динамо.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Ќе ми објасни некој зошто Динамо Киев има 1.85 против Шахтјор? :confused: Гледам составот на Шахтјор е истиот од лани, со милион Бразилци во тимот, не гледам зошто не би победиле денес, појаки се од Динамо.
Бразилците од Шахтјор поради безбедносни причини после пријателската со Марсеј не се вратиле во Украјна и сигурно нема да играат.
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Ќе ми објасни некој зошто Динамо Киев има 1.85 против Шахтјор? :confused: Гледам составот на Шахтјор е истиот од лани, со милион Бразилци во тимот, не гледам зошто не би победиле денес, појаки се од Динамо.
Бидејќи Горан Попов се врати во Динамо.А со Горан Попов во тимот се дупло појаки
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Дали по нашиве кладилници има коефициенти за најдобар стрелец или само кој ја освојува лигата во која игра? Зошто јас имам видено само за освојувач на лигата..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Кој игра подобро од Шахтјор и Динамо Киев гледам изедначени коеф во живо ? па ако ја гледа некој да кажи.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Ќе иде на продолжение.
Ја даваат на некоја програма ? сакам во живо да ставам Шахтјор да победи ама не ми се става така ако нема каде да ја гледам, ова стримовите на интернет каснат а и сликата срање.
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Ја даваат на некоја програма ? сакам во живо да ставам Шахтјор да победи ама не ми се става така ако нема каде да ја гледам, ова стримовите на интернет каснат а и сликата срање.
Спортклуб. Ни едните ни другите играат нешто посебно.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Кој игра подобро од Шахтјор и Динамо Киев гледам изедначени коеф во живо ? па ако ја гледа некој да кажи.
Најмногу оди на 0:0 крај.. па на продолжение.. освен ептен на среќа да влезе некој гол, друго тешко. Се изморив гледајќи.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Партизан ја немаше нигде во живо од почетокот.
Нит на нет , нит по нашите.
Лагано :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Ја даваат на некоја програма ? сакам во живо да ставам Шахтјор да победи ама не ми се става така ако нема каде да ја гледам, ова стримовите на интернет каснат а и сликата срање.
На 4.5 коеф ја фатив :pipi::свиркам: за 100 денари е уплатена ама ако :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Оние па мртвите Макаби, 1-1 3+ ги играм, не може на аматерите од Андора гол да им дадат 60 минути. Гледав 15 минути од првото полувреме, два паса не сврзаа Андорците.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom