Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.307
Заебавајте се колку сакате ама ако го уплатил сигнл ќе си иде после по пари
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Се зборува дека владата спрема нов бисер, затварање на сите кладилници и отварање на една државна кладилница која ќе биде класичен монопол. Баш ме интересиа дали потоа ќе се кладите и таму, на коефициенти 0.20-0.30 помали од нормалните.
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Затоа тука се bwin, bet365, william hill... ме занима овие како ќе ги блокираат да немаме пристап.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ххихихихи од 4 пара итаљански што ги играм на голови, 3 се 0-0 :)))
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.915
Поени од реакции
9.521
Ми се појави на ФБ:
Вчера сеир си гледав на Евертон се живо и диво го пцуваше јас си го ладев мада почнав да се потам кога го дадоа голот во 86 али се излезе како шо треба башка и поголем коеф фатив .Едино шо ми е криво шо не го изиграв Х2 пишав и во групата дека мислам ке кикснат.Инаку типов е класичен пример со тикетов на незналица требало да игра утакмица од денес па да си ја брани а овој изиграл утакмици од речиси ист период па останал со прстот во уста.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Пишав едно ради реда денеска 4 утакмици и ги чекам Барселона кошарка 143.5+ и целиот натпревар тапа и во последна даваат 45 вкупно за да си влезе утакмицата. А последнава е врв Монпеље - Данкерк 2.70 коеф губат 4 разлика на полувреме.. 20 секунди пред истек Монпеље имаат напад на 9 секунди некаде прават грешка оди во аут топката и голманот иначе испаднат ,од аут шутира играчов оди во гол и ја фаќа топката внатре играч на Монпеље и 7м им даваат..

И нормално си даваат гол од седмерецот за победа :D не е многу добивката ама најслатки пари ми се..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom