Кили vs. изгубена водителка од АБ Канал

Член од
6 декември 2010
Мислења
238
Поени од реакции
158
Oн финo ја праша, ако некој и пише на facebook дека сака да и го напраи тоа што и рече, дали ќе го испоштува? Очигледно е навикната цурава да испоштува секого, така најверојатно и се добрала до водителскава професија, која многу "профи" си ја тера.:facepalm:
 
Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
Значи колку сте наивни тоа е чудо, па нели гледате дека е наместено новинарката да добие на популарност и преку ноќ да се пробие во некој друг медиум зашто е другарка на ќерка му.
А за возврат што Кили ќе ја направи популарна пред емисија може и стварно и го закуцал slam-dunk во уста :).
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Значи колку сте наивни тоа е чудо, па нели гледате дека е наместено новинарката да добие на популарност и преку ноќ да се пробие во некој друг медиум зашто е другарка на ќерка му.
А за возврат што Кили ќе ја направи популарна пред емисија може и стварно и го закучал во уста :).
Што после клипов ќе ја чекаш со нетрпение следната емисија? Не заебаај...
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
Ве читам и ви се чудам.Како мојте еден наркоман да браните?Али во ред,е во едно вакво општество наркоманите,силеџиите,ненормалните ви се идоли.Само овај не е уметник.Ако на овај му се восхитувате далеку ќе стигните.Да беше тој уметник ќе знаеше и поинаку да одговорит.Секој знае онака да одговори а онај пак сељакон до него мислеше бонус поени ќе добие ако го подржи.Јас на овај ни здраво не би му рекол а не да го викнам во емисија.Да беше водителон од емисијана Во центар ќе видевте дали онака џек ќе изиграваше.Макар што и вака оваја го уништи.Се гледа по неговата реакција.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Значи колку сте наивни тоа е чудо, па нели гледате дека е наместено новинарката да добие на популарност и преку ноќ да се пробие во некој друг медиум зашто е другарка на ќерка му.
А за возврат што Кили ќе ја направи популарна пред емисија може и стварно и го закучал во уста :).
ајдеее еве го
теорија на заговор
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
А јас не ја разбирам ни емисијава зошто постои, а и прв пат слушам за неа... Демек кој што постирал на статус колку што сватив ?:tapp:
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Водителката е на работ на безoбразноста, а Кили го помина тој раб и падна во амбисот на простотијата :)
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Кога Кили не какал (со извинение) ? Он пука од професионалност да!? Кили е човече што мене лично ми е страшно антипатично, можеби затоа и вака реагирам. Он со Спрските дијалекти и бла бла муабети толку многу се навреди што го прашаа дали е на нешто? Па што да не не е? Или лошо е кога се смееме на твоја сметка.
Ќе речам само -- :facepalm:
Значи си има кога и каде може да се прават смешки на негова сметка, може да биде на кафе-муабет би било различно однесување, ама во живо на ТВ, да се прават вакви работи треба да немаш мозок, незнаеш како би реагирал дали си го повредил или водителката си мисли дека е на кафе муабет и дека се може да биде да биде прашање и крај краева не е на Кили емисијата туку на водителката и она треба да се однесува професионално, а не Кили, исто како во театар ако актерите почнат да се однесуваат непрофесионално т.е го забораваат текстот или почнуваат да се тепаат публиката што треба да седи мирна и да го гледа тоа како да е дел од претставата, или ќе почнат да викаат со Уа или демонстативно ќе ја напуштат салата и ќе си ги бараат парите назад.
 
Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
ајдеее еве го
теорија на заговор
ма немој да ме јебеш бре
Водителката е на работ на безoбразноста, а Кили го помина тој раб и падна во амбисот на простотијата :)
Кили може не си ти овој Mjolnir, ама ако е ќерка ти, да и го зачукам во уста :pos: :pos: :pos:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
И Кили ја изрекламира емисијава, ама и вие го изрекламиравте Кили... дваесет клипа на youtube искочија... ко којзнае на кој јак водител (или ај барем познат) му го спуштил а не на анонимна манекенка... :cautious:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.728
Поени од реакции
9.837
Ве читам и ви се чудам.Како мојте еден наркоман да браните?Али во ред,е во едно вакво општество наркоманите,силеџиите,ненормалните ви се идоли.Само овај не е уметник.Ако на овај му се восхитувате далеку ќе стигните.Да беше тој уметник ќе знаеше и поинаку да одговорит.Секој знае онака да одговори а онај пак сељакон до него мислеше бонус поени ќе добие ако го подржи.Јас на овај ни здраво не би му рекол а не да го викнам во емисија.Да беше водителон од емисијана Во центар ќе видевте дали онака џек ќе изиграваше.Макар што и вака оваја го уништи.Се гледа по неговата реакција.

Не е битно дали е наркоман или не.. негова работа..за друго е муабетот тука..дали претера цурата или Кили, и кој излезе курназ или јака пичка од ова..
 
Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
Не е сељак, паметен е дечкото :)
П.С. И јас би играл така

Кога Чарли Чаплин како наш Премиер сакал да стане глумец, не ме чуди и глумциве што сакаат да станат политици :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom