Кајгана фото-натпревари [општи дискусии]

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
Само прашувам чунки беше пишано возбуда емоции :)
И ова е дел од емоциите, факт е дека за голем број на луѓе ова е новата година. Очекував нешто вакво од Лет(да не се повторуваме знаеме дека се паметен, убав, интегилентен итн. итн). Ај од тебе да видиме од другите емоции :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.061
Поени од реакции
13.566
И ова е дел од емоциите, факт е дека за голем број на луѓе ова е новата година. Очекував нешто вакво од Лет(да не се повторуваме знаеме дека се паметен, убав, интегилентен итн. итн). Ај од тебе да видиме од другите емоции :D
Не ми лежи темава :( ако имам време ќе фотнам нешто, се мислев за слично на @Let 3 и јас ама он беше побрз ( освен што паметен, убав, интелигентен итн. итн)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Не ми лежи темава :( ако имам време ќе фотнам нешто, се мислев за слично на @Let 3 и јас ама он беше побрз ( освен што паметен, убав, интелигентен итн. итн)
сеа ќе ти пратам тазе моја фотографија по бањарка
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
А селфие може да си направам демек јас сум фотографката?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
А може на пр. да ставам апарат на некој кукла и да ги сликам како демем таа е фотограферот?
нека те слика куклата
ако дозволам кукла фотограф, утре некој ќе фотографира слика од весник или книга на која се гледа фотограф.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.807
Поени од реакции
29.373
,,,koga sme veke kaj fotografiite ,,vidov deka kajga forumdzhiive gi biva za fotografii ,,,pa i onakvi ko shto ja otvoriv temata "crnobeli fotki so shmek vo boja",,,ajmo @Let 3 otvaraj takva tema /mene ne me biduva za takvi raboti//aj malku pot zatoa ste moderatori :Кезец:/,,,
ili nekoj od chlenovite neka otvoritakov natprevar,,,,,,:icon_mrgr:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
,,,koga sme veke kaj fotografiite ,,vidov deka kajga forumdzhiive gi biva za fotografii ,,,pa i onakvi ko shto ja otvoriv temata "crnobeli fotki so shmek vo boja",,,ajmo @Let 3 otvaraj takva tema /mene ne me biduva za takvi raboti//aj malku pot zatoa ste moderatori :Кезец:/,,,
ili nekoj od chlenovite neka otvoritakov natprevar,,,,,,:icon_mrgr:
neznamsotocnos/akasedaka,zisovdesekojpobed//niknapred,hodnatemastav/azadacazaslednan,,emavrska/daliemoderatorillin/eetakadaimaa/ticlenovizad,avanotemi
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.807
Поени од реакции
29.373
,,,eajseaitinesepraivazhenpobediivednashtefanamrzaotvartemakakoshtotirekovodtaarubrikasigurensumdekachlenoviveketepoddrzhatikeimadovolnofotkipamakarbileidveednakemoradaepobednikiPSajpasosrekanasiteakoLetishtevoseodluchidaotvorinatprevarvotaakategorijanafotografii
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
,,,eajseaitinesepraivazhenpobediivednashtefanamrzaotvartemakakoshtotirekovodtaarubrikasigurensumdekachlenoviveketepoddrzhatikeimadovolnofotkipamakarbileidveednakemoradaepobednikiPSajpasosrekanasiteakoLetishtevoseodluchidaotvorinatprevarvotaakategorijanafotografii
Види во Пиксплус таму има поголем избор
 

Kajgana Shop

На врв Bottom