Кајгана Роденден!!!!!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
И кајгана дочека да слави роденден секен и прв роденден но роденден ко роденден нема да биде роденден без торта, дали некој смисли нешто за тортата............
дали воопшто ке има торта:pos: :pos: :pos:






можеби ке биде заклучена темата ама јас сакам да си знам за тортата:cuc:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Нема да е заклучена ... нека честитаат тука сите што стварно го мислат тоа и што ја поддржуваат да дочека уште многу роденденски прослави ... за торта незнам, за поклон знам и ќе носам!:pos:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
divine напиша:
Нема да е заклучена ... нека честитаат тука сите што стварно го мислат тоа и што ја поддржуваат да дочека уште многу роденденски прослави ... за торта незнам, за поклон знам и ќе носам!:pos:
и ја ке носам поклони на сите ама незнам колку ке сме не сум сигурен дали ке стаса табла јајца за секој случај ке си ги земам и мојте две:pos:
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
Стварно што се носи за поклони на такви средби?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Поклон за газдите што се одговорни за целата кајгана да е ваква каква што е ... добро сега, може и за админите и модераторите :raz: :pos: :je:

Carlito Brigante напиша:
Стварно што се носи за поклони на такви средби?
Нешто што асоцира на кајгана, ради името ... ваљда:)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Carlito Brigante напиша:
Стварно што се носи за поклони на такви средби?
Фрлање со јајца по администрацијата на форумот. :)
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
divine напиша:
Поклон за газдите што се одговорни за целата кајгана да е ваква каква што е ... добро сега, може и за админите и модераторите :raz: :pos: :je:
е добро ние смртниците јузери ке гледаме од страна:icon_eek:


ке видиш ти
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Абе ние ке донесеме нешто за пиење(струмичка жта) а домаќините ке ни напраат кајгана,мезенце,ке се напиеме,две три ора или техно зависи шо ке ни пуштат ако не ареса некое чупе:) си го зимаме,право у кола и назад, хепи енд
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
astrion напиша:
Абе ние ке донесеме нешто за пиење(струмичка жта) а домаќините ке ни напраат кајгана,мезенце,ке се напиеме,две три ора или техно зависи шо ке ни пуштат ако не ареса некое чупе:) си го зимаме,право у кола и назад, хепи енд
И тоа би било добро за тие што не сме од Скопје ... јас и Еко може да донесеме литар вода од Охридско езеро или од Дрим ... па што да не?:pos:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
divine напиша:
И тоа би било добро за тие што не сме од Скопје ... јас и Еко може да донесеме литар вода од Охридско езеро или од Дрим ... па што да не?:pos:
а така некоја пастрамка да донесеехте а не вода:pos: :pos: :pos:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
divine напиша:
И тоа би било добро за тие што не сме од Скопје ... јас и Еко може да донесеме литар вода од Охридско езеро или од Дрим ... па што да не?:pos:
Да и вашата вода е малце жта зошо Цацко и Миле ко ојт таму ви се мочвит в езеро,а зшт така?
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Jas veke si imam resheno shto ke nosam.....:baeh: :baeh: :baeh:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
astrion напиша:
Да и вашата вода е малце жта зошо Цацко и Миле ко ојт таму ви се мочвит в езеро,а зшт така?
Zsh taka trebiT! :icon_lol:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Eko1 напиша:
Браво бе момче тоа сакав да го чујам,у војска 100 пати го слушав,имав ногу Охригани,тој пејачот го забораив,миксеро... ај ногу се,инаку точен одговор :je: 50 поена
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ај да нема бришења на оваа тема, може? Задржете се на роденденот ... не е мала и неважна работа :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom