Како да си фатам девојка?

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.317
Поени од реакции
79.062
Моќта на пичкината магија. Господ нека ви е на помош!
Не постои такво нешто.
Постојат само шабани, кои наместо да размислуваат со мозокот, размислуваат со курот. На форумов има такви еден тон. Повеќето од нив мислат дека педер ако те пипне, ќе те зарази со педерство, како и слични мудрости, од типот на - секс играчки не се хертеро ствар, битно ми е само да има дупка и сл.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
А една цура тука што има, само доктори си сакала, после машките пребирале.. :D
Автоматски споено мислење:

А една цура тука што има, само доктори си сакала, после машките пребирале.. :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Учите бе од децата у градинка, ќе оди ќе ја искубе и девојка му е.
Таман работа. Сакаш да кажеш дека жените одат по bad boys и сакаат одвреме навреме да им свикуваш па понекогаш дури и да замавнеш?
Сакаш да кажеш дека има вистина во сите оние филмови каде многу често секс паѓа веднаш по некоја жустра ситуација во која мажот се докажал алфа на еден или друг начин, често со насилство?
Неее. Они само сакаат почит и љубов.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.756
Таман работа. Сакаш да кажеш дека жените одат по bad boys и сакаат одвреме навреме да им свикуваш па понекогаш дури и да замавнеш?
Сакаш да кажеш дека има вистина во сите оние филмови каде многу често секс паѓа веднаш по некоја жустра ситуација во која мажот се докажал алфа на еден или друг начин, често со насилство?
Неее. Они само сакаат почит и љубов.
Јас на пример сакам кога ме тегне за коса.. (n)
Во право си.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Маки се тоа девојче, не сте сите исти, сите имате различни критериуми и барања, пробај биди ти машко барем на еден ден, па да видиш како е со женските.. :D А какви посебни протоколи жити се? Вие секогаш ги комлицирате работите кога се однесува за нас машките, не ваков, таков, не таков, ваков, на крај и вие не знаете каков сакате..
Да сум машко охооо 5-6 ќе уловам.
за протоколи какви сакам, не е битно, само карактер да има.
А ако веќе бираме како што викаш ти. Пааа по можност црномањест да биде со брада, така мускулчиња да има, не мора висок, да сака животни посебно волците и тетоважи обавезно..цврст карактер и да знае што сака во животот.
ДОВОЛНО...;):LOL:
Тоа е, ние не чиниме :toe: Вие сите цвеќиња:pipi:
Знаев дека ќе се јави ѓаволот :vozbud:
Бејб да, ние сме цвеќиња за мирисање :love:
Прегледај го приврзокот 261416
Да....ние сме имале екстра критериуми.
Една членка ќе да имаше вакво, со три автомобили, две дипломи и magnum dong.
И пак го откачи оти бил нападен.
И после ние сме имале високи стандарди.
Автомобил не ми битно дали има, е сега за нападен зависи во која ситуација и јас сум нападна некогаш, ама зависи за која работа. Љубомора јок, дипломата не е битна, битно е да знаеш да се снаоѓаш и да имаш карактер. И битно ми е животни да сака, инаку не се прави муабет...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.426
Поени од реакции
4.257
. Пааа по можност црномањест да биде со брада, така мускулчиња да има, не мора висок, да сака животни посебно волците и тетоважи обавезно..цврст карактер и да знае што сака во животот.
Автомобил не ми битно дали има, е сега за нападен зависи во која ситуација и јас сум нападна некогаш, ама зависи за која работа. Љубомора јок, дипломата не е битна, битно е да знаеш да се снаоѓаш и да имаш карактер. И битно ми е животни да сака, инаку не се прави муабет...
Прилично сум сигурен дека опиша Space Wolf......
У кракти цврсти, тешко да ќе најдеш таков редок примерок во реалноста...
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.739
Поени од реакции
24.395
Пааа по можност црномањест да биде со брада, така мускулчиња да има, не мора висок, да сака животни посебно волците и тетоважи обавезно..цврст карактер и да знае што сака во животот.
ДОВОЛНО...;):LOL:
Пф, бившиот мој го опиша. Ќе ви бидам стројник!
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Прилично сум сигурен дека опиша Space Wolf......
У кракти цврсти, тешко да ќе најдеш таков редок примерок во реалноста...
Па тоа ми е поентата за девојките што бараат и пишав, секоја со различни критериуми. Ова ми е како пример...мене ми е доволно да е добар и да има карактер, да ме почитува и подржува.
И да сака животни секако...затоа што ги сакам. А дека нема такви како што јас опишав има, ама се реткост и може не се тука во земјичето ни наше...
Автоматски споено мислење:

Пф, бившиот мој го опиша. Ќе ви бидам стројник!
Лелееее :icon_lol:
Само плави очи да не има,,,пошто со плави очи не сакам...:pipi:
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.426
Поени од реакции
4.257
Па тоа ми е поентата за девојките што бараат и пишав, секоја со различни критериуми. Ова ми е како пример...мене ми е доволно да е добар и да има карактер, да ме почитува и подржува.
И да сака животни секако...затоа што ги сакам. А дека нема такви како што јас опишав има, ама се реткост и може не се тука во земјичето ни наше...
Kaко во бизност со растенијата, дури и да најдеш, реткостите се барана роба. Или треба да се утепаш од ргање, или да се откажеш поради конкуренцијата.
Или да компромизираш...
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Kaко во бизност со растенијата, дури и да најдеш, реткостите се барана роба. Или треба да се утепаш од ргање, или да се откажеш поради конкуренцијата.
Или да компромизираш...
ЈБГ, затоа само разбирање ми треба и нападност не...инаку другото постепено се открива дали ти одговара или не...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.426
Поени од реакции
4.257
ЈБГ, затоа само разбирање ми треба и нападност не...инаку другото постепено се открива дали ти одговара или не...
1596473601367.png
Да.....единствено што апсолутно сум сигурен дека знам е дека твојот концепт на разибрање...не се софпаѓа со тоа што машката популација го има. Нешто за некаков си ефект
1596473722591.png
За жал, голем дел се Peak of Mt stupid...
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Прегледај го приврзокот 261442
Да.....единствено што апсолутно сум сигурен дека знам е дека твојот концепт на разибрање...не се софпаѓа со тоа што машката популација го има. Нешто за некаков си ефект
Прегледај го приврзокот 261443
За жал, голем дел се Peak of Mt stupid...
Како и да е, никој не останал сам во животот. За секое лонче си има и капаче...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom