Каков секс префериратe?

Кој секс ви е најлезетски?


  • Вкупно гласачи
    294

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.751
na forumov sum nov i ne sum od skopje,no koga odam za skopje,kade mozam da najdam zenski za seks.KADE SE NAOGAAT
А наоѓаш во твоето родно место или слабо? Затоа што женските во Скопје живеат во друга димензија, мораш прво да побараш уред за фаќање на соодветна фрекфенција. Ако не наоѓаш и во твоето родно место тогаш ти живееш во некоја трета димензија па ќе ти треба многу пософистициран уред што ќе ја прилагоди твојата фрекфенција и на скопската и на таа од твојот крај.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
И јас така чат-пат идам со афтобус до скопје и стојам на плоштад саат-два и никоја еј никоја не ми кажа “ајде да се ебеме“. Џабе.
А преферирам секс.
 
Член од
23 октомври 2014
Мислења
7
Поени од реакции
4
не сум некој пребирач ... сакам да мењам пози во текот на сексот и да имам контрола врз партнерот ... во текот на еден секс сакам се ... по редослед орален вагинален па анален ( доколку сака и она )
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.751
Преферирам ручни рад! :вонзем:
Друже ручниот рад е „светаја светих“ во областа на компаративниот оргазам. Овде станува збор за обичен секс со друга личност :coffee:

Тој што не практикува ручни рад или е без раце или импотентен, трето нема :D
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Еј, а зошто неможе са се гласа за сите 5 опции.
Јас би анален па орален....или обратно беше...?
 
Член од
8 септември 2017
Мислења
68
Поени од реакции
8
oralen, vaginalen, retko analen, moze i trojka so dve curici, dvajca so edna sum probal super e
 

Kajgana Shop

На врв Bottom