Каква тројка сакате?

Член од
28 февруари 2005
Мислења
33
Поени од реакции
1
Тројка, тројка, колку тројки?

Во новиот број на CKM налетав на една фина анкета која што за жал беше наменета за припаднички од понежниот пол, зш машко реткое кое би дало негативен одговор,па еве да ја поставам ако веке не е поставена?

за жени: Дали би е плеснале у тројка со двајца,дали сте размислувале или веке сте го направиле тоа?

за мажи: Се разбира ДА,БИ(со 2 жени).
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Re: Тројка,тројка,колку тројки?

EternalAT напиша:
за жени: Дали би е плеснале у тројка со двајца,дали сте размислувале или веке сте го направиле тоа?
Ако и е малку еден па два нека проба :lol:
 
Член од
28 февруари 2005
Мислења
33
Поени од реакции
1
абе тоа се слагам,али сигурен сум дека длабоко у себе сакаат да пробаат(кои веке немале пробано) и се имаат замислено у таква ситуација.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Темата е секс во тројка, со акцент на женскиот одговор. јас како маж би рекол дека сум пробал и дека повторно би го напавил тоа. не дека беше тројка, беше со повеќе, ама исто му доаѓа. како машко можеш само на една да и го ставиш, со друга да се лижеш, драпаш, љубиш со трета. не за друго, девијантен сум во тој поглед, сакам да забегувам. Но, секс со една, ама некоја кон која имам некакви позитивнио чуства и на која сакам, а и таа мене, да и пружам 100% од себе, нема поубаво. Другото е да се пишат рецки.
 
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
"Девијантни" се всушност искрените...

Оние со лажен морал се дами и господа.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
TетаАна напиша:
"Девијантни" се всушност искрените...

Оние со лажен морал се дами и господа.
Значи ти би во тројка?!!
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
trojka nemav........no mislev ke pisam vo topikot deka cetvorka isto go smetam kao trojka samo so edna po vise.............. :pos: :pos: :pos:
a inace ubavo iskustvo................ :P :P :P :P :P
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Интересно шом те дели дечкото освен ако ти не си газдата у таа врска :pos:
 
Член од
9 септември 2005
Мислења
81
Поени од реакции
3
Sekoj e gazda vo odreden moment :wink:
me deli privremeno ,lol, i jas nego,masko zensko seedno : o] vazno e da sme zaedno 8)
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Премногу е чудно ова... цццццц.... гледам и за свингање некој поставил тема.

Овде не се прават такви работи. А и да се прават, за тоа не се зборува.. Зошто после ке ти залепат етикета како на анатема, како што им се прави на хомосексуалците. Стадото е сигурно и народов не сака испади од “нормалното“.


Јас иначе сум про секс во тројка и свингање.
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Realno ako zborime sekoj si zamisluval barem ednas kako toa bi bilo koa bi bilo neli? Interesna rabota ama kako shto vekje kazaa opshtestvoto vo koe ziveeme ne ni dozvoluva na eden nacin - da probame. Kako i da e ne sum protiv toa - koj saka neka si go prai super -samo jas sho znam...ne bi probala, dovolno mi e so eden :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Доволно ми е со еден, што ќе ми се двајца. Сакам да испробам се, сакам интересни моменти, но со двајца не може никој да ме натера да пробам.
А околу комбинацијата "две на еден" - да не прам муабет. Не сакам да го делам партнерот со друга, посесивна сум многу :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom