Каде може да најдам? (Општи прашања)

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Заштитен шлем за градежници? И по која цена?
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Друштво, ме интересира каде можам да најдам некои добри патики или чевли за работа? Пошо носам едни обични патики па ми ги убија нозеве...
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
Друштво, ме интересира каде можам да најдам некои добри патики или чевли за работа? Пошо носам едни обични патики па ми ги убија нозеве...
Добри се ранерс ама не се многу квалитетни ама за парите подобри се од пазарски инаку добра и квалитетна патика спорт вижн , спорт м , д спорт и слично. Барај со двојна гума значи подлогата и ѓонот да се гумени и што е можно полесна да е колку повеќе тежи толку е неудобна.
 
Член од
1 април 2017
Мислења
282
Поени од реакции
43
Matura mi e za mesec ipol mn mise svigja sakovo i mi odgovara na cela kolekcija sto ja imam do sega kupeno
ako moze nekoj da mi kaze kade mozham vo skopje da najdam slicno ssako na ova no so poniska cena
Fala vi mnogu
 

Attachments

  • 1 MB Прегледи: 33

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
Сајт за гледање серии без регистрации и слични глупости?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Каде може да си купам вакво гумено за ставање топла вода? Ако знае некој и како се вика постручно да пише, зашо јас неам појма.

rubber-water-filling-bag-hand-warmer-hot.jpg
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204
Каде може да си купам вакво гумено за ставање топла вода? Ако знае некој и како се вика постручно да пише, зашо јас неам појма.

Прегледај го приврзокот 168106
Термофор се вика( мислам ) а каде ке најдиш појма немам.
Веќе ако дојди нож до коска и шише пластично од литар и пол ке ти заврши работа.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Термофор се вика( мислам ) а каде ке најдиш појма немам.
Веќе ако дојди нож до коска и шише пластично од литар и пол ке ти заврши работа.
Па барам нешто попрактично, ми се смачи од пластични шишиња, се деформираат и не ретко може да се попариш.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204
Па барам нешто попрактично, ми се смачи од пластични шишиња, се деформираат и не ретко може да се попариш.
Скоро сум 100% сигурен дека термофор се вика ама искрено појма немам каде можи да се најди.
 
Член од
8 јули 2015
Мислења
181
Поени од реакции
593
Па барам нешто попрактично, ми се смачи од пластични шишиња, се деформираат и не ретко може да се попариш.
По аптекиве го има барем ја таму го купив лани. Провери како и во Jumbo да видов. Од 200 денари нагоре е цената зависи од големината т.е колку вода собира во негоо. :)
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509

Kajgana Shop

На врв Bottom