Каде може да најдам? (Општи прашања)

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Кај да најдам планинарски или моторџиски панталони?
За моторџиски не знам али за планинарски можеш да најдеш на али експрес или Inter Sport на 1ви спрат ГТЦ
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Половен пуњач за постар (7-8 години) HP лаптоп?
 
Член од
1 октомври 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Каде можам да најдам евтин мотел низ Скопје, потребно само за една ноќ, ако можи телефон и каде се наоѓа
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Каде можам да најдам евтин мотел низ Скопје, потребно само за една ноќ, ако можи телефон и каде се наоѓа
Каде има сместување за релативна евтина цена незнам бидејки не ми требало ама затоа можеш овде да извршиш пребарување на сместувачки капацитети по категории и видови со основни контакт информации.
Евентуално можеш да провериш и тука.
 
Член од
17 октомври 2013
Мислења
887
Поени од реакции
1.877
Половен пуњач за постар (7-8 години) HP лаптоп?
За половен би ти рекла да не земаш од пазарчиња, се наоѓаат но со лош квалитет. Ти кажувам од лично искуство. Подобро купи универзален, јас земав универзален полнач што чинеше 700 денари и го користам две години без никаков проблем.
 
Член од
19 јули 2012
Мислења
103
Поени од реакции
67
Каде можам да најдам евтин мотел низ Скопје, потребно само за една ноќ, ако можи телефон и каде се наоѓа
Феријален дом - ефтино. Локација Пролетче
Лаунж хостел - нов, многу добар, не е скап. Локација: Градски Парк кај фонтана
Јунити хостел - Локација: спроти влада
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
755
Поени од реакции
356
Панталони со џебови од страни во Скопје (по можност Центар) и да не се скапи...? :)
Исто и фармерки до 1000 ден ама да не бидат летни (од тенко платно). Видов во еден бутик на влезот од ГТЦ од страната на Холидеј Ин ама не ми се допаднаа моделите.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Откуп на стари мобилни? По мобилариве каде што прашав само понови модели откупуваат
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Панталони со џебови од страни во Скопје (по можност Центар) и да не се скапи...? :)
Исто и фармерки до 1000 ден ама да не бидат летни (од тенко платно). Видов во еден бутик на влезот од ГТЦ од страната на Холидеј Ин ама не ми се допаднаа моделите.
Болд: Мислиш на карго панталони? Вакви?


А за фармарки, во зебра, во МакЏинс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom