Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
30 јуни 2008
Мислења
474
Поени од реакции
152

Ги имам барано во сите продавници на адидас Спорт М, Sport Vision уште не можам да ги најдам... Да не знае некој кај ги има ?
Ги имаш во гтц во новата продавница околу 4500 беа мислам...
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
значи вака не интересира каде мозам да однесам одредена слика....( нешто како sticker bombing ) само јас да си одберам какви слики сакам да ми испечатат ... но да биде отпорна да може да се користи за надворешна употреба...конктерно сакам да лепам на скутер... поточно ева слика како од прилика би сакал да изгледа....( не овие натиписи ... него за што всушност станува збор ... ) , препорачајте одредена фирма што се бави со ваква работа во Скопје.... и ако мозе е-маил,локација,телефон,..... или овдре или на ПП ... фала

http://img329.imageshack.us/img329/9310/scooter064rr8.jpg

Про-графика, сито графика, графика промет
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.897
Поени од реакции
21.371
Тоа е маката, инаку имам јас обични... :)
Ништо од пивото значи. Друг кандидат? :pos:
Касно видов, ама можи ке поможи.
Си купуваш лед трака , чим има во Битола сигурно има и во Скопје. Се продава на метро инаку котурот е 5 метра.
Имаш еднобојни и трoбојни. И најубавото од цела работа работат на 12 волти што значи може и на акомулатор.
За да нема забуни ова е тоа


Има и заштитени од влага( силиконски и се малце поскапи) кои се малце поотпорни на вртење така да мислам дека ке ти бркаат работа. Денес најчесто ги користат за маџарење на фаровите од колите. За пивото ке се договориме:)
 
Член од
2 март 2011
Мислења
99
Поени од реакции
12
Здраво дечки во план сум да земам 3 работи на кредит ( ЛЕД/ЛЦД Телевизор, Лаптоп и обичен дикитален фото апарат ) ако може еден совет ги прегледав сите каталози од продавници за бела техника и се мрднав не можам да се одлучам еден вика од ваму земи друг од таму немој таа марака немој таква марка а сепак на крај искача по мое колку пари толку музика За ЛЦД/Лед Телевизор спремен сум да одвојам од 14000 до 17000
За лап топ ми треба некој најосновен 2 гига рам со 500 гига некаде до 17000
Дигиталниот фото апарат некаде до 5000 денари
Па пратете некој линк со некоја понуда која ке влегува во горенаведените цени што би било најдобра опција :)
 
П

Паган-др

Гостин
Има некој што полни кертриџи за иглични принтери? HP Office Jet Pro 8000 поточно. Премногу скапа е оригинал боја.
 
Член од
30 јули 2011
Мислења
589
Поени од реакции
246
двајца сум прашал од каде им се и ми рекоа од Америка. :)
доста време и јас барав и најдов едни никакви обични :/
ако знае некој нека каже :D
земав јас од зелено пазарче на тезга кај што е чешмата на ќошот до тие што продаваат маски за телефони 30ден ама од ф.к. клубови:)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.995
Поени од реакции
10.671
земав јас од зелено пазарче на тезга кај што е чешмата на ќошот до тие што продаваат маски за телефони 30ден ама од ф.к. клубови:)
не бе другарче, многу се сакати таквите :/ ке побарам у грчка ете мож случајно таму ке се најдат :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635


Ми треба вакво усб-кабелче за кулер за лап-топ моето се заеба нешто ( поточно за GEMBIRD-кулер ) ако знае некој каде има да се продаваат да не шпартам на вруќиниве за џабе . Фала однапред
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.547
Поени од реакции
703


Ми треба вакво усб-кабелче за кулер за лап-топ моето се заеба нешто ( поточно за GEMBIRD-кулер ) ако знае некој каде има да се продаваат да не шпартам на вруќиниве за џабе . Фала однапред
АМЦ Веро Јамбо или било која продавница за компјутери како и на Бит Пазар
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206


Ми треба вакво усб-кабелче за кулер за лап-топ моето се заеба нешто ( поточно за GEMBIRD-кулер ) ако знае некој каде има да се продаваат да не шпартам на вруќиниве за џабе . Фала однапред


Анхоч ПЦ Маркет (Бисер, Веро Џамбо, ГТЦ, Лептокарија, Сити-мол)
 

Gregor

Оbserver
Член од
6 февруари 2013
Мислења
1.021
Поени од реакции
1.935
Квалитетни ленени „рибарски“ капчиња, не оние од џамбо.

 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Каде можам да напраам маици со натписи мој ,да испечатам нешто на маица ???
Колку се цените отприлика ,ајде ИТНО е !! :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.125
Поени од реакции
57.552

Kajgana Shop

На врв Bottom