Каде може да најдам? (Општи прашања)

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
abe brat ne znam za nekoi oski tamu abe so ke dumam 1 saat se resavaat testovite sve resiv od b kat i tie od c kat. od 9 do 10 gi mislev i mi go smrznaa toa rezultati ne ne polozen ispitot
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Кои се најдобри пет-шопови во Скопјево? И локација нормално. Фала.
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
вака земав на месечно плаќање тезги на зелен пазар и ќе продавам зеленчук (имам дома мојте работат садат и нешто што немам ќе прикупувам) кажете нешто колку добивка би имал,добри лоши работи околу тезга од што да се плашам од што да се радувам хехе ?????
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.304
Поени од реакции
42.017
абе, има некаде низ Скопјево место каде има добар избор на пирсови, менѓуши и такви ствари, значи не зборам за ова бижутерииве скапани никакви, некое профи место

мене нешто у овој стил ми треба





Имав слични на овие од вторава слика, поголеми беа, од Newyorker ги земав али немаат веќе, ова пред 2 години, барав пред некој месец, тиња.

п.с. Ми рекоа дека можно е у Инфлуенс да има, само никако да се нафатам да отидам до таму, нејсе, ако некој има предлог слободно нека каже. ае.
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Вулканизер у Н.Лисиче, Аеродорм? Итно е?
 

Ace Ventura

The samurai...
Член од
3 декември 2007
Мислења
383
Поени од реакции
59
Да не знае некој дали има paintball , сега во Скопје ? Знам имаше во луна парк ама колку што знам затворен е,имаше во кисела вода во старото кино ама никако неможам да најдам број. Ако знае некој број многу ќе ми помогне :)
има во драчево сега отворија нов
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.499
Поени од реакции
2.625
Ми рекоа на стоматолог дека треба да земам четка за заби со тврди или потврди влакна за остранување на талогот(чај кафе итн) Па сакав да се консултирам со некој од тука да ми препорача каква да земам и каде и нормално од која сте најмногу задоволни :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
вака земав на месечно плаќање тезги на зелен пазар и ќе продавам зеленчук (имам дома мојте работат садат и нешто што немам ќе прикупувам) кажете нешто колку добивка би имал,добри лоши работи околу тезга од што да се плашам од што да се радувам хехе ?????
Кажи ти шо ќе продаваш точно па да ти напраиме промет :pipi:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.868
Поени од реакции
24.362
Незнам дали е за тука, али знае некој од колку до колку саат е времето за посета во Воена Болница? Зашто ми кажуваат дека ептен било строго и дека не пуштале да се влезе кога сакаш, освен за време на посета.
 
Член од
7 април 2013
Мислења
226
Поени од реакции
176
Каде во Скопје можам да ги најдам оние марамчиња што се ставаат на горниот џеб од сако бидејќи не ги знам продавниците во Ск ???:)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Каде во Скопје можам да ги најдам оние марамчиња што се ставаат на горниот џеб од сако бидејќи не ги знам продавниците во Ск ???:)
Провери во евроазија (ГТЦ 2 кат) тие имаат аксесоари за одела (брошови, украсни копчиња... претпоставувам и тоа имаат)
 

Kajgana Shop

На врв