Исчезнати лица

Outersprint

rags to riches
Член од
5 март 2018
Мислења
38
Поени од реакции
99
Што е со глупостиве што ги збори овој? МВР го криела убиството на Вања? Безбедносните органи на "северџанска" прикривале? А таткото бил умешан?
Колку глупости изнатреска не ми се верува, МВР по ескпресно нема работено и искрено сум изненаден што го најдоа девојчево, буквално ги искористиле сите ресурси како што кажаа.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.398
Поени од реакции
7.328
Го пуштив Миленко од линкот погоре, кажа дека таткото на девојчето и Палчо го организирале киднапирањето за да изнудат пари од дедо му (таткото на жената) :eek:
Ова умоболно суштество не треба да се верува.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.136
Поени од реакции
10.493
Го пуштив Миленко од линкот погоре, кажа дека таткото на девојчето и Палчо го организирале киднапирањето за да изнудат пари од дедо му (таткото на жената) :eek:
Тоа објаснува зошто таткото никаде го немаше.
Ништо чудно и во притвор да ти бил.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.898
Ова умоболно суштество не треба да се верува.
Се слагам ама ако е точно и ова упм.
Ќе си пропеат сите у полиција шо како било.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.119
Поени од реакции
4.623
Што е со глупостиве што ги збори овој? МВР го криела убиството на Вања? Безбедносните органи на "северџанска" прикривале? А таткото бил умешан?
Колку глупости изнатреска не ми се верува, МВР по ескпресно нема работено и искрено сум изненаден што го најдоа девојчево, буквално ги искористиле сите ресурси како што кажаа.
Слушни од почеток,дедото на Вања на мајката татко бил богат влав,таткото и Палчо се здружиле да го ограбата итн.
 
Ф

Флеш

Гостин
Што е со глупостиве што ги збори овој? МВР го криела убиството на Вања? Безбедносните органи на "северџанска" прикривале? А таткото бил умешан?
Колку глупости изнатреска не ми се верува, МВР по ескпресно нема работено и искрено сум изненаден што го најдоа девојчево, буквално ги искористиле сите ресурси како што кажаа.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.303
Поени од реакции
78.991
Што е со глупостиве што ги збори овој? МВР го криела убиството на Вања? Безбедносните органи на "северџанска" прикривале? А таткото бил умешан?
Колку глупости изнатреска не ми се верува, МВР по ескпресно нема работено и искрено сум изненаден што го најдоа девојчево, буквално ги искористиле сите ресурси како што кажаа.
баш ме занима дали првоосомничениот кој избегал за Турска е еден од двајцата кои се пуштени, по првичното приведување
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.008
Поени од реакции
4.177
Абе на Миленко последен би му верувал. Почнува со ,, Ова се инфомрациите кои јас ги имам, можно е да не се точни,,. Па ако мислиш дека можно е да не се точни што ги шириш.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.666
Дај бе не кур постирајте бљувотини од гомна како Миленко, Латас и остала багра политички полтрони. Како печурки после дожд никнаа вечерва и ќе ја користат ситуацијава да билдаат политички поени. Стоки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom