Инхуа - чај за слабеење

MK_Devojce

I simply don't care...
Член од
2 август 2009
Мислења
468
Поени од реакции
162
Во последно време слушам многу за тој чај, доста го рекламираат, па би сакала да знам дали некој го има користено и какво е вашето искуство?
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
имам другарка што го користеше и помогна али после тоа пак си ги врати килограмите..значи мора после тоа цело време да се пазиш каква исхрана внесуваш итн...
според мене ниту чаеви ниту диети не се потребни..само вежбање ниш др...
 
Член од
29 декември 2008
Мислења
114
Поени од реакции
3
Јас мислам дека никаков чај за слабење не помага имам испробано неколку и нема никаков ефект единствено што ми помага се лаксативните чаеви ама и со нив не треба да се претерва.
 
M

MIL

Гостин
Го имам пиено душа извадив:pos2: пиев порано и ми делуеше а вториот пат не су ногу задоволен :nenene: го препорачувам
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
Чајов нема врска со слабеењето! Не знам по колку требаше да се пие ама не се слабее од тоа што имаш стаено кесичка од чај во водата, туку од самата количина на вода во организмот. При внесување на поголема количина на вода во организмот се прочистуваме од штетните материи побрзо. Затоа всушност кога ќе престанеш да го пиеш чајот пак ти се качува килажата...

ова е барем мое мислење. ако некој не се согласува нека пише. можеби и не сум во право:smir:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
мојата професорка ослабна 10кг со тој чај...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom