Инфо за нови филмови достапни на торент

Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Zvizdan 2015 SatRip 1080p Satanfather
Може некој да ми даде медал за глупак на годината што се претплатив на ХБО само за овој месец ради тоа што филмов ќе врте премиерно над 7-8 пати, а мислев тешко да стигне до торент барем уште пола година. Многу го мерачев и решен бев да лупнам 350 денари за него.

Фааак :mad::mad:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.111
Поени од реакции
9.942
Може некој да ми даде медал за глупак на годината што се претплатив на ХБО само за овој месец ради тоа што филмов ќе врте премиерно над 7-8 пати, а мислев тешко да стигне до торент барем уште пола година. Многу го мерачев и решен бев да лупнам 350 денари за него.

Фааак :mad::mad:
хаха, па торентов е рип од HBO, ама саглам рип. Неедитуван фајл 2,53GB со вграден словенечки и македонски титл. Требало да се стрпиш и ти малце. И јас ептен го чекав и молев се што е можно по тракерине балкански да го снимат и што е добро пола саат по завршување на филмот беше качен торентот.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
хаха, па торентов е рип од HBO, ама саглам рип. Неедитуван фајл 2,53GB со вграден словенечки и македонски титл. Требало да се стрпиш и ти малце. И јас ептен го чекав и молев се што е можно по тракерине балкански да го снимат и што е добро пола саат по завршување на филмот беше качен торентот.
Јас минатата недела штом видов реклама, одма се претплатив. Башка па и само викенди сум дома во Кавадарци кај што имам. Ебати среќата, кој знае колку ќе го искористам каналов месецов :D:D
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.111
Поени од реакции
9.942
Јас минатата недела штом видов реклама, одма се претплатив. Башка па и само викенди сум дома во Кавадарци кај што имам. Ебати среќата, кој знае колку ќе го искористам каналов месецов :D:D
Во лош период си се претплатил. Многу слаба понуда имаат HBO, повеќе од половина од оние комерцијалнине им ги имам изгледано, а остатокот се лоши тв филмчиња. Бар да си се стрпел уште некое време и Звиздан за 500че во Bluray (hard copy) ќе си го имал дома.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.021
Поени од реакции
34.620
Може некој да ми даде медал за глупак на годината што се претплатив на ХБО само за овој месец ради тоа што филмов ќе врте премиерно над 7-8 пати, а мислев тешко да стигне до торент барем уште пола година. Многу го мерачев и решен бев да лупнам 350 денари за него.

Фааак :mad::mad:
Јас го гледав вчера на HBO, ама сосема заборавив дека ќе има премиера, па ги испуштив почетните 20 минути. Ама во среда (31.08) од 20:00 ќе има реприза, па го ставив да се снима. :P
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.021
Поени од реакции
34.620
The.Secret.Life.of.Pets.2016.720p.WEBRip.x264.AAC2.0-STUTTERS...[DOUBLEPOST=1472726143][/DOUBLEPOST]и малце полош квалитет, ама подобар од сѐ до сега:

Ice Age Collision Course 2016 READNFO 720p HDRIP X264 AC3 TiTAN
 

Kajgana Shop

На врв Bottom