Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
Zdravo nekoj da mi predlozi nekoja programa za trazenje iptv, do sega rabotev na openbullet ama nekako sve potesko i potesko mi naoga adresi ili nekoj da mi objasni ako ima nekoja dogradba za ovaa programa za da imam pogolem uspeh vo baranjeto adresi
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
kodi green revolution/bluethunder idealno funkcionira za gledanje tv ama na android ili windows , dali moze da se prefrlat kanalite nekako na hisense vidaa os vo forkplayer ili ss iptv ?
stalker ?

1658265321105.png
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Kaže mi drugar da tvviet-namci imaju popularni ex-yu Klasik TV u rezoluciji SD 480p
Evo im zadatak, FHD 1080p i sa odgovarajućim bitrate-om
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
Sve su liste identične neke imaju više kanala a neke manje a neke bolju kvalitetu slike mana je što nisu stabilne tako da reklama da je stabilna lista ne drži vodu.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
puno toga zavisi i do korisnika usluga - na cemu gledas, kako gledas, cime gledas, kolika ti je brzina neta .....
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
A valjda se misli na KlasikTV idu stariji filmovi pa da se sa SD rezolucijom ima i takav dojam ;)
Istina je da se na KlasikTV-u prikazuju i stariji filmovi kvaliteta kao sa VHS-kaseta ali nije to poenta, gotovo svi sem tvviet-namaca imaju taj kanal u rezoluciji 576p, jedino oni 480p.
Film iz prikaza je novijeg datuma i bolji kvalitet se drastično primeti u odnosu na 576p, treba obratiti pažnju na logo Klasika, tu se najbolje vidi oštrina i konstrast 1080p.
Inače tip je kvaran, hvališe se kako njegovi strimovi imaju visok bitrate pa je to merilo kvaliteta, a upravo suprotno, na već enkodirani strim koji preuzimaju oni udare svoj encode, povećaju bitrate a unište kvalitet!
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
puno ovisi o korisniku usluge - što gledaš, kako gledaš, što gledaš, koliko ti je brz net.....
[/CITAT]
Svi izvlače strimove iz istih izvora a sto se tiče tvviet slučaj je drugačiji no i njihova lista nije stabilna zna i njima da neki strimovi ne rade tvrdim da niti jedna lista koliko reklamiraju nije stabilna.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom