Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 октомври 2018
Мислења
36
Поени од реакции
224
Ja mogu dati ono sto sam sam napravio i skuzio i naućio.. Ono sto dobijem nema šanse da dam... Zato i imam sve.. Kad tako počnete razmišljt svi će imati.. Evo primjer.. Inter mi je prije nekih pet godina dao jedan mac skener extra brz, još za onaj stari mac... Savršeno radi... Ja to nisam dan danas ali nikom dao... I to je to.. Povjerenje je najbitnije.. Taj skener nisam još vidio javno a niti se koristi više... Mozda povremeno tek da vidim sta ima..
Sve to stoji dux, al takvih je malo, puuuuuuno manje nego “povjerljivih”. Ja nisam dobio, ni jedan alat, niti sam trazio, u ovome sam godinu dana, listi sta sam dobio nabrojim na prste dvije ruke, al od toga jos uvijek pola radi i ja zadovoljan. Mogao sam ove s vise konkcija sta sam dobio podijelit okolo frendovima, ima “lufta”, al to nebi potrajalo tad, jer uvjek ce se neki imat potrebu pohvalit i tako i ode sve. Njima sam podjelio rade ono malo sta sam nasao u dreamu.
Uglavnom kako kazes, kad bi svi tako razmisljali, grcali bi u lisatama.
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
I sta ima?Jesi li proverio?Toliko toga imate pa vam opet sve malo,i sve vam fali....Uzivajte u vasim skenerima,serverima,listama,dabogda vam hop-cup sve pogasio!!!!Samo da me neshvate pogresno oni dobri ljudi koji isto imaju te neke skenere pa se ne kurce i podele sa nama koji nemamo,necu ih imenovati zarad njihove privatnosti!!!!
Pa neli ti imase listi ,kacese sliki tuka sto stana problemot,onaka gledajci go tvojot karakter bi razmislil covek dali da ti dade lista ili nedaj boze i skener.Sekoj se snaodja kako znae i umee na ovoj ili onoj nacin,nekoj so poverenje toa e najtezok nacin ,nekoj so ucenje nekoi so najlesen i najdobar skener " moze lista na pm ili pp".Taka da nikoj ne ni e kriv nekoi sto imaat povise nekoi pomalku.
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
saskon, majstorcino ;-)
Ne zaboravi da ima jos foruma otvorenog tipa, uzivaj i ne zamaraj se bespotrebnim stvarima.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pa neli ti imase listi ,kacese sliki tuka sto stana problemot,onaka gledajci go tvojot karakter bi razmislil covek dali da ti dade lista ili nedaj boze i skener.Sekoj se snaodja kako znae i umee na ovoj ili onoj nacin,nekoj so poverenje toa e najtezok nacin ,nekoj so ucenje nekoi so najlesen i najdobar skener " moze lista na pm ili pp".Taka da nikoj ne ni e kriv nekoi sto imaat povise nekoi pomalku.
Jesi ti video da sam ja negde unistio jednu mac adresu,a slike sto postavljam i kacim je iz revolta prema onima koji to isto rade,
Pa neli ti imase listi ,kacese sliki tuka sto stana problemot,onaka gledajci go tvojot karakter bi razmislil covek dali da ti dade lista ili nedaj boze i skener.Sekoj se snaodja kako znae i umee na ovoj ili onoj nacin,nekoj so poverenje toa e najtezok nacin ,nekoj so ucenje nekoi so najlesen i najdobar skener " moze lista na pm ili pp".Taka da nikoj ne ni e kriv nekoi sto imaat povise nekoi pomalku.
Ne razumes poentu price,ja nigde nista nisam unistio,a slike su druga prica,svi slikaju ponesto pa tako i ja.....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.398
Поени од реакции
2.848
Ja mogu dati ono sto sam sam napravio i skuzio i naućio.. Ono sto dobijem nema šanse da dam... Zato i imam sve.. Kad tako počnete razmišljt svi će imati.. Evo primjer.. Inter mi je prije nekih pet godina dao jedan mac skener extra brz, još za onaj stari mac... Savršeno radi... Ja to nisam dan danas ali nikom dao... I to je to.. Povjerenje je najbitnije.. Taj skener nisam još vidio javno a niti se koristi više... Mozda povremeno tek da vidim sta ima..
Nemoj ljutiš
Najbolji besplatni portal za sky streaming iptv
da gu ebeš
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja mogu dati ono sto sam sam napravio i skuzio i naućio.. Ono sto dobijem nema šanse da dam... Zato i imam sve.. Kad tako počnete razmišljt svi će imati.. Evo primjer.. Inter mi je prije nekih pet godina dao jedan mac skener extra brz, još za onaj stari mac... Savršeno radi... Ja to nisam dan danas ali nikom dao... I to je to.. Povjerenje je najbitnije.. Taj skener nisam još vidio javno a niti se koristi više... Mozda povremeno tek da vidim sta ima..
Dux nesto mi nije jasno napisao si kad pocnete razmisljati,pa taj alat tj addons sta ti pricas je javno postavljen prije 10 godina,na yutubu sve objasnjeno javno se moze skinut.Ja i Mugi smo ga skinuli prije 6 godina.
I nije samo za mac nego i za obicne usere i dan danas jos radi dobro samo treba malo maste, radi Proxy, ali ide odlicno.Znaci javan alat na stotine stranice javno slikano o njemu i objasnjeno, na nekoliko foruma dostupan vec 7 godina.Dobar je i u tome sta se moze i na deset prozora otvorit,teras 10 servera odjednom pa cak i 20 ide.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kud ste se svi ulovili za taj vid skeniranja pa sa tim moze radit sedmogodisnje dijete to vam isto ko i da zbrajate 1 plus 1 je 2.
Svaki moze malo prelistat na iptv pozitive 70% sve sta sam objavio nema veze sa macom.To je za dijecu da skeniraju za vase unuke.Moj unuk to skenira te maceve.To nije znanje skeniranje maceva to je jebavanje servera za one koji se ocu zvat kraljem, iako da su kraljevi bili pametni sad bih ih bilo sve puno na planeti hahahah,znaci bili su strasno bistri hahahah
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Kud ste se svi ulovili za taj vid skeniranja pa sa tim moze radit sedmogodisnje dijete to vam isto ko i da zbrajate 1 plus 1 je 2.
Svaki moze malo prelistat na iptv pozitive 70% sve sta sam objavio nema veze sa macom.To je za dijecu da skeniraju za vase unuke.Moj unuk to skenira te maceve.To nije znanje skeniranje maceva to je jebavanje servera za one koji se ocu zvat kraljem, iako da su kraljevi bili pametni sad bih ih bilo sve puno na planeti hahahah,znaci bili su strasno bistri hahahah
Svaka koju prećutiš je zlata vredna. ....



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.358
Поени од реакции
3.136
Dosad neobjavljeni server na kajgana ...ima MK kanale...

Код:
http://eurocast1.net:8000/get.php?username=KZbDfZex4O&password=2Ij64uqFp2&type=m3u_plus
Real Url: eurocast1.com:8000     Status: Active    Created: 20.03.2017 16:26:40     Expires: 21.03.2020 18:14:55    Active Connections: 0     Maximum Connections: 1
 
Член од
31 август 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo, ne znam da li sam ubo dobar podforum ali pokusacu ovdje sa pitanjem.
Imam problem sa iptv aplikacijama na smart tv-u. Prilikom pustanja liste samo se cuje zvuk a nema slike. Tako je za svaki kanal. Probao sam SS IPTV kao i OTTplayer2 ista stvar nema slike samo ton. Lista radi normalno u vlc-u kao i na android aplikaciji. U pitanju je VOX tv koji ima vewd store. Pomazite :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom