Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Прашање може ли ваква m3u листа да се гледа? конвертира ? Знам дека може иам ли некој сто сака да каже како :D
http://pal.alphatx.me/get.php?username=play&password=live.php?mac=00:1B:79:33:4D:CF&stream=1282726&extension=ts&play_token=ZALGFKrhBo&type=m3u_plus&output=m3u8

Фала
Vrati se jednu stranicu nazad imas par majstora koji ce ti to sredit da dobijes kompletnu listu ;) Ja ti kazujem jedino samo sa Mac konvertorom ,mozda i gresim :( Samo sacekaj na odgovor od diplomiranih profesora bez fakulteta mozda i dobijes odgovor ,mozda i listu kompletnu (y)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
O,Kenuša,imam ja mog Čapu koji ima 4 televizora (tri sat.,jedan terestrijal, isve istovremeno upali i gleda.
Eto ja nema 3 tv_a :( i dalje gledam na PC ili Laptop, tv od 42 inca dao Bogu dusu . Pozdravi i poljubi tvojeg Capu, napijte se nesto za svoju dusu i nemoj previse da gleda teve ;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.843
Поени од реакции
3.093
Член од
4 мај 2020
Мислења
580
Поени од реакции
898
Член од
26 октомври 2019
Мислења
563
Поени од реакции
1.354
Прашање може ли ваква m3u листа да се гледа? конвертира ? Знам дека може иам ли некој сто сака да каже како :D
http://pal.alphatx.me/get.php?username=play&password=live.php?mac=00:1B:79:33:4D:CF&stream=1282726&extension=ts&play_token=ZALGFKrhBo&type=m3u_plus&output=m3u8

Фала
Poslao sam ti jednu od tog servera ali je drugi mac.
Radi odlicno.I nije samo jedan kanal:)
PS
Poslacu ti jos 10 pa ti provjeravaj koja ti radi...
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Znači,postaviš panel iMAC u SFVIP uzmeš u klipbord "m3u" liniju i gledaš u VLC kao "m3u" a istovremeno snimaš VOD sa JD.:). Samo jedna varijacija.
Video:
Код:
https://mega.nz/file/M9s1wKrB#bGECpWC8LB6f6WLgVrfZuzlzKZFV_oPtJVTCbbc-Mho
A nije ljepse gledat obrnuto,iako netrebas nista uzimat iz sfpleyera,sam si izvadis sa ob,izgleda se to jos nezna pa necu ni ja pricat da nebi ispalo da sam prvi lajnuo i unistio sta jos niko ni nezna.A dode mi da opalim sliku:D:D:angel::angel::angel:
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Malo se opametili ima listi nikad vise,al sad se stavlja otvoreno cu rec u grupe .Pa ko se kojoj grupi prilagodio tako se i grije ima i onih sta su zakasnili voz,a ima i bogme onih sta su fulali grupu 100% pa sad pusu na praznu.
Svak se druzi ko mu odgovara i mislim
da ovo fino funkcionira.
Sad barem sve fino radi,bez obzira sta se ovi kvazi na telegramu raspucavaju.
Telegram je jedna sprdacija svi bi glumili
admine a nemaju blage veze o nicemu.
u ovome se slazem sa tobom.. to su likovi koji misle da je admin ili moderator neka stvarna titula.. a o lizanju guzova vlasnicima grupa ili foruma netreba pisati.. elmuov paksu a i jajca bez dlaka od lizanja raznih clanova :)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Поздрав до сите добронамерни членови, тие горе што ме коментираат навистина немаат намера да се расправаат со нив или да им дадат апсолутно значење.Сакам да ве информирам за извлекување на награди, добредојдени сте сите.

Pozdrav za sve dobronamjerne članove, ovi iznad što me komentiraju zaista nemam namjeru da se raspravljam sa njima niti da im apsolutno dajem na značaju.Zelim vas obavjestiti o jednoj nagradnoj igri, svi ste dobro dosli.


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom