Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Niko nije tvrdio da balkantvmedija nije radila osim onih koji neznaju, liste od gradina1 dijelim i sutra a sada laku noc jedino ako neko ima neku 3d listu sa filmovima na pp jedino to gledam ostalo mi nije interesantno kao i sport osim formule 1. Sutra idemo na balkanstream preko vlc pa ako neko nezeli da se blokira preko vlc plaxera nela posalje koju listu da mogu podijeliti nije za mene i tako negledam programe ali cu je inace lupati dok god neblokiraju moj vlc player. "Pa nema veze i tako ih negledam samo ih podijelim i sutra dijelim balkanstream ali samo na pp. Pozdrav za sve
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
Jedno pitanje za balkanmedia , skenirao sam i pronasao sam mozda 100 ali sa vlc ne radi sa kojim programom da probam na pc
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
RTCG 1 ako mislis na mene ? nije iz balkanmedia liste dok RTCG 2 tek nije itd...

Pozdrav
Jedno pitanje za balkanmedia , skenirao sam i pronasao sam mozda 100 ali sa vlc ne radi sa kojim programom da probam na pc
Probaj sa ovaj Germany Proxy

136.243.23.109:8419

ili ovaj

5.189.169.210:8080

cisto da se uvjeris sta ti radi sta ne

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Код:
http://iptv.slynet.pw/freeslynet/
Ne treba proxy raboti i bez proxy na progdvb i slynet na pc i na android.
Jedno pitanje za balkanmedia , skenirao sam i pronasao sam mozda 100 ali sa vlc ne radi sa kojim programom da probam na pc
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Sta fali Balkanmedii super programe ima. Eto nasao je RTCG1 koju je Trazio sinoc
sta fali.....jel se ti salis ili stvarno pitas,,,ako budem nabrajao oduzice se spisak zamerki...samim tim sto skoro svako moze da dodje do nje,da istu listu gleda 116 korisnika ,onda mislim da ti je sve jasno..da ne ulazim u tehnicke stvari,odakle vuce kanale i kakvo im je transkodiranje...super kanale ima,ok,meni nisu.koliko uma ful hd kanala...dobra lista je naprimer media future gde u istom momentu moze da se gleda samo sa jedne ip adrese,i mislis da ce trznuti,zalediti..nece siguran budi kada znas da sa tvog pasvorda samo ti gledas...a ove liste decije kako ih ja zovem,to je za iptv pocetnike,ali ok...i ja sam se ucio na njima i tada ih gledao ,doduse jako davno.....
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ha ha ok nek bude tako pocetnik jos od 1990 imam satelitsku i ostale dodatke. Sve sam to bacio prije 2godine u podrum nemam potrebe skystar2 i Samsung dsr9500cl dupli viacess spakovao i tako. TV gledam preko kabelske imam 24 HD u prelatu Dodatno imam i android box povezan sa tv preko hdmi svaka lista je sa rezolucijom 1980x1920 slika je staklo pancevo.To bi bilo to otprilike. Neznam sta se zamarate sa rezolucije programa
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Samo na Kajgani ,barema za sad
Kiparski
Capital Tv
rtmp://cdn.mybeststream.xyz:443/ovc/capf888
Sigma
rtmp://cdn.mybeststream.xyz:443/ovc/sigmamy4617
Rik 1
rtmp://cdn.mybeststream.xyz:443/ovc/rik1gjk34395
Rik 2
rtmp://cdn.mybeststream.xyz:443/ovc/rik2as6630
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Ha ha ok nek bude tako pocetnik jos od 1990 imam satelitsku i ostale dodatke. Sve sam to bacio prije 2godine u podrum nemam potrebe skystar2 i Samsung dsr9500cl dupli viacess spakovao i tako. TV gledam preko kabelske imam 24 HD u prelatu Dodatno imam i android box povezan sa tv preko hdmi svaka lista je sa rezolucijom 1980x1920 slika je staklo pancevo.To bi bilo to otprilike. Neznam sta se zamarate sa rezolucije programa
zasto bacio,bolje da si nasao par dobre linije,nista lepse od cs.......uporediti to i balkanmediju stvarno nema smisla....
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Imao sam tad 2linije jos imam onaj dragon t-rex u koji dolaze dve kattice jedna standardna druga Firecrypt.Ima sada sve za kodi iptv i sve ostalo ja sam zadovoljan s tim. Jel to media IPTV Stealth il nije . Imam i 2 premium od Direct TV. Dosta je
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Imao sam tad 2linije jos imam onaj dragon t-rex u koji dolaze dve kattice jedna standardna druga Firecrypt.Ima sada sve za kodi iptv i sve ostalo ja sam zadovoljan s tim. Jel to media IPTV Stealth il nije . Imam i 2 premium od Direct TV. Dosta je
dragon je vec bio klasa.....a rezolucija,ma dzaba ti ful hd kada nemozes gledati ni sa brzinom neta od 20.....bitrate ide u nebo...moz samo da sluzi za slikanje...
ako si nekada imao ovu listu.....

http://ntv.mx/

mogao si videti sta su majstori i koji im je kvalitet ful hd kanala a gleda se za ne poverovati sa brzinom 4-6.....to je lista,niti secka,niti ledi........e to je vrhunska lista.....cak je i od ruje daleko bolji kvalitet,mada su drasticno slabiji sto se tice izbora kanala.....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom