Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Код:
http://iptv-online.ddns.net:8000/get.php?username=Giovannirosa&password=giovanni4122015&type=m3u
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
ovi sa SF foruma drugo i neznaju osim bajate robe i da kace slicice boga pitaj cije i sa kojeg foruma
ja neznam u cemu je fora da se hvalis da imas liste a ovde se kace samo testeri,ako se vec hvale da sami prave te liste sto ih lepo ne podele s nama,[DOUBLEPOST=1474759269][/DOUBLEPOST]
ovi sa SF foruma drugo i neznaju osim bajate robe i da kace slicice boga pitaj cije i sa kojeg foruma
ja neznam u cemu je fora da se hvalis da imas liste a ovde se kace samo testeri,ako se vec hvale da sami prave te liste sto ih lepo ne podele s nama,
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
ahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Значи на СФ имаат Вип листи, но изгледа се како нашиот Вип оператор стално и е со Е мрежата. СФЛ.
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
Lijepi pozdrav svima na forumu, evo sam stigla u potrazi za domacim iptv kanalima koje sam gledala i pratila dok se nisam sretno razvela. Bivsi mi nije nista ostavio a kupila sam si smart tv lg ali sada nemam programe. Svaku listu koju sam skinula sa neta jednostavno nemogu gledati jer se kanali zamrznu ili stalno se ponavljaju a kod bivseg sam sve super gledala, A on je isto tako na nekom forumu dobio listu koju sam gledala vise od godinu dana. Nijednu listu mi nije dao nego je rekao da se snadem pa eto ako mi neko moze pomoci u potrazi za dobrom listom. Zivim u bakinom stanu a i ona volii gledati serije pa bi bilo super da ovu zimu provedem uz tv do sljedece sezone kad opet idem raditi na more. Zahvaljujem se svima koji mi izadu u susret. Stariji susjed do bake u stanu mi je postavio konekciju na lg na njegov wifi ali se nerazumije u iptv kanale on koristi od optime resiver ili kanale i kaze da ima brzinu 20necega uglavnom kaze da je to dobra brzina za iptv. Uglavnom to je to barem da izdrze par mjeseci kanali. Instalirala sam besplatnu aplikaciju ss-iptv tako nekako da sad netrazim. Eto toliko mi djevojke inace volimo puno pricati pa je tako i ovaj tekst malo poduzi. Ovaj forum sam prvi pronasla na google o iptv kanalima pa se nadam da sam pogodila. Zelim svima ugodno popodne. Opet se javim poslje 17h jer ovaj komp koristim od jedne starije susjede koja je ovisna o facebooku ali i njoj se zahvaljuje na pristupu jer nemam svoj laptop.
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
Lijepi pozdrav svima na forumu, evo sam stigla u potrazi za domacim iptv kanalima koje sam gledala i pratila dok se nisam sretno razvela. Bivsi mi nije nista ostavio a kupila sam si smart tv lg ali sada nemam programe. Svaku listu koju sam skinula sa neta jednostavno nemogu gledati jer se kanali zamrznu ili stalno se ponavljaju a kod bivseg sam sve super gledala, A on je isto tako na nekom forumu dobio listu koju sam gledala vise od godinu dana. Nijednu listu mi nije dao nego je rekao da se snadem pa eto ako mi neko moze pomoci u potrazi za dobrom listom. Zivim u bakinom stanu a i ona volii gledati serije pa bi bilo super da ovu zimu provedem uz tv do sljedece sezone kad opet idem raditi na more. Zahvaljujem se svima koji mi izadu u susret. Stariji susjed do bake u stanu mi je postavio konekciju na lg na njegov wifi ali se nerazumije u iptv kanale on koristi od optime resiver ili kanale i kaze da ima brzinu 20necega uglavnom kaze da je to dobra brzina za iptv. Uglavnom to je to barem da izdrze par mjeseci kanali. Instalirala sam besplatnu aplikaciju ss-iptv tako nekako da sad netrazim. Eto toliko mi djevojke inace volimo puno pricati pa je tako i ovaj tekst malo poduzi. Ovaj forum sam prvi pronasla na google o iptv kanalima pa se nadam da sam pogodila. Zelim svima ugodno popodne. Opet se javim poslje 17h jer ovaj komp koristim od jedne starije susjede koja je ovisna o facebooku ali i njoj se zahvaljuje na pristupu jer nemam svoj laptop.
javi se dsuki on pomaze curama
[DOUBLEPOST=1474801577][/DOUBLEPOST]
Zamolio bih administarciju da reaguju i sankcionisu clanove koji se nedolicno ponasaju i vredjaju ostale, jer ovo prevazilazi sve mere !
uslikaj pa im posalji
 
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6
Поени од реакции
1
[Куоте = "монтер100, порука: 7849751, члан: 46151"]? Имали ко Сиол [/ Цитат]
хттп://89.143.151.195:1234/удп/232.4.3.41:5002
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Sota

HVALA[DOUBLEPOST=1474810431][/DOUBLEPOST]Sota

HVALA[DOUBLEPOST=1474810602][/DOUBLEPOST]internationl jeste ljudina i podjelio je lista ,meni 3 i hvala mu velika i od tebe sam trazio a ti si mi poslo:kezec:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom