Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71
Ok tko me moze uvesti na taj forum iptvzezanje ako ima ovdje prisutnih ja sam bio tamo registriran ali me nije bilo kod kuce i sad kad sam stigao nemogu se prijaviti jer sam banovan pa ako neko moze da to popravi Hvala neznam sta sam zgresio ali samo sam se registrirao prije petnajstak ili vise dana neznam tocno ali nisam bio aktivan pozz

 
Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
nemogu da vjerujem kako ljudi izreklamirase iptvzezanje forum nesvjesno hahah
napravise I facebook I blog samo jos vise postaje popularniji

kako se moze registrovat na iptvzezanje.com jeli treba pozivnica ili nesto drugo
 
Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71

ilija11

Night games. No obligations. One night only.
Член од
8 ноември 2017
Мислења
180
Поени од реакции
587
zdravo ako moze pomos kako da podesam da gledam na smart samsung tv m3u listi na divan tv
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Pa tako i treba da bude samo kad bi i mene prihvatili mozda bi im nekako mogao biti koristan
https://www.facebook.com/Iptv-Zezanje-1534179846667450/
https://iptvzezanje.blogspot.hr/
samo slabe su liste na ovom blogu nisu bas nesto[DOUBLEPOST=1511022791][/DOUBLEPOST]
Pa neznam ja sam bio pod mirko nikom kad je bila otvorena reg a sad sm vidim baniran
zbog cega baniran sta si uradio
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.394
Поени од реакции
2.845
samo slabe su liste na ovom blogu nisu bas nesto[DOUBLEPOST=1511022791][/DOUBLEPOST]
zbog cega baniran sta si uradio
to sto i ti, raskokodakao si se na svom forumu gde si sad o tome kako mozez da dodjes u tudjinu, to je izricito neprincipijelno ,kamo vernost, postovanje prema nama i lojalnost ovom (svom) forumu. Znas kako stizes, ovde se prijavis da ides tamo, pozdravimo se, kupis kartu sednes uprevoz i otidjes tamo i zivis, eto tako
 

Kajgana Shop

На врв Bottom