Инглиш стори врд бај врд (он кирилик)

Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д` компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.​
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.Гоу стади...Џи ват ју инвентед бич?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.Гоу стади...Џи ват ју инвентед бич?
Док Холидеј? ху из ит....
Бич....фор ју ај ем алфа анд омега
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.Гоу стади...Џи ват ју инвентед бич?
Док Холидеј? ху из ит....
Бич....фор ју ај ем алфа анд оме.Шат уп мен,ју стил лисен џастин бибер,уан он уан?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.Гоу стади...Џи ват ју инвентед бич?
Док Холидеј? ху из ит....
Бич....фор ју ај ем алфа анд оме.Шат уп мен,ју стил лисен џастин бибер,уан он уан?
Мај нејм из ДиЕмДи Мадафакер
мејби ју хер оф ми
Нот д Марко Новески вержн
ам да риал Оу Џи
Ју вона трејд блоус?
ЈУ КЕНТ ИВН ХИТ А ПЈУБЕРТИ
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.788
Поени од реакции
14.126
Вери гуд парти вит ол мемберс оф кајгана енд ви старт ту инвајт д грлс фром
ав'р енд тоутали нејкед.Афтр форникејшн ви дисајдед ту хев гуд,наути гејм уит ол аур нејб’рс соу ви вент скиинг вит ол аур гуд френдс. Да Бич, ју енд ми ар грејт капл енд ај тинк ви фаунд д` рајт веј соу лец ду ит анд дис вил би дфрст тајм уен ви кис ичад’р анд ај вант то финиш.
Ден ви вент ту д’ батрум енд ви фаунд њу батрум витх батрум флр рили хот анд насти,насти мирор ху лав д`шит енд интерактивли анд фешнли. Бат, сам тајмс д`
компјут’р броук хис драјв бат диднт мејк хим бетр бикоз ај с`рв јестрдеј ин д МЕКдоналд`с ресторант соу ај вас вери лоунли енд ден ај крај бат олсо ај гед а бигтврд вич ај хев уан нау ај донт. соу ај шуд гоу нау вит мај лавли дотр енд мај њу Ти-Шрт соу aj вент ту д хоусе. ден ви плејд сам гејмс енд ви вантед колд ватер вит хот милк енд шугар,ден Ај вент ту д шоп eнд ај воз вит мај дог. Дет деи ај дајд фор јуар кис. Соу aj фак'д евритинг елс eнд дисајд ту брејк легс , бат мај френдс диднт кам вит ми. Ден ај тејкт мај блуз енд дет дринк вас соу хот дет aj бурн мај финг`рс мадафака енд блоу мај дик вит a стјупид ган!Соу ај вос вери енгри енд дисапоинтид бикоз оф ју. Енд дец ит, ај вил енд нау дис стори. Џст уан тајм илл хаве јоке. Јестадеи ви ол вер ин да ресторант енд д ресторант вос прфект вит а лот оф пеопле. Бат ден ај скримд бикз уан грл скерд ми вит хр скери фејс енд скери блек ајс. Афтр дет ај стартет то гив хр а биг џуси кис and лик.It is а вери спешл тинг ту ду. Мај френд Перо вент ту хев секс енд ши вантед ту бе он топ бикоз ши ваз шимејл енд ден Ши тук д' факин ган , појнтинг енд кидинг уит хр факинг биг дик. Индид ит вос вери биг. Ши стартед ту скрим соу лауд дед ај ол најт фак д фоун вит мај ес,ај вана сеј,ај пут д фоун ин мај ес...анд ај вас путинг ит он вибратион,коз и ам а литл гејиш еј ај ем а литл стјупид џаст а литтле ступид.Тхен ај пут да фоун он да тејбл ен го ин ту да ливинг руум ту уач ТВ ан уејт фор мај систер........Енд вен ши кејм тру д дор ај џампд он хр бубс анд фал даун д мадрфакин дилдо гот стак...Ај трајд ту пул ит уп бут ит вас ту лејт фор маструрбејтинг ден,ај гоу ту да бафрум ту маструбејт - ју сан аф а бич,ју хеф проблемс битч? лисент ту ми керфули бич, фор ју ај ем Снуп Дог оф Кајгана.Снуп Дог ис шит,ај ем Eazy Е фор ја битч,ај гона дис ју нау енд јоур френд да дактр,соу шат ап бич.Шат јор мадафинк маут ап!Ју бич,ту(2)он уан,нот феар. Бич, евритинг ју дид, ај ем д мадафакер ху инвентед, ај ем д ориџинал дарк лорд.Ориџинал дарк лорд,мај асс,ајм јор фадер.Гоу стади...Џи ват ју инвентед бич?
Док Холидеј? ху из ит....
Бич....фор ју ај ем алфа анд оме.Шат уп мен,ју стил лисен џастин бибер,уан он уан?
Мај нејм из ДиЕмДи Мадафакер
мејби ју хер оф ми
Нот д Марко Новески вержн
ам да риал Оу Џи
Ју вона трејд блоус?
ЈУ КЕНТ ИВН ХИТ А ПЈУБЕРТИ
Невр хрд,боут ју.Ју маст би сом шит ем си,хепи њу јиар.глори глори ман јунајтед
 

Kajgana Shop

На врв Bottom