Игри кои ве насмеале

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
Ako sakate humor i razni gluposti igrajte ja Postal 2. Igrava e totalno otkacena - moze da mocas na lugje lol, na cevka na sacmarka nabivas macka itn.. a glavni neprijateli ti se mujahedini vo stil na osama bin laden :uvo:
Аууу...Мачка на отворот од пушката служи како пригушувач...одиш да се измочаш на гробот на татко ти и црквата низ која ќе поминеш ја напаѓаат исламисти, мочаш врз луѓето, им ја кинеш главата со лопата и кучето си игра со тебе, ти ја враќа откинатата глава. F*cking crazy :pos:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
незнам дали ја знаете ролеркостер, нема многу смешно кај незе ама за тоа време звуците се незнам :pos2: луѓе се возат на рингишпил и врескаат :pos:
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
gruntz(Just like bruce lee),Worms,Portal(the cake)Bully....
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Во повеќето игри има смешни работи, на пр. во Devil May Cry, Данте и Неро беа шегобијци за сите пари, па во Bio Shock имаше смех кога ги слушаш оние сплајсерите како сами си пеат и зборуваат, па во Assassin's Creed оние лудаците кои те туркаат, се смеат, плачат, уригаат...:pos2:
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Neighbour from Hell 1 и 2 стварно е многу смешна играта
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Инсистирам некој да ја проба I-Ninja :pos2: :pos2: :pos2: хахахахах
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
83
Поени од реакции
1
Фифа 07 дефинитивно...со давање голови од пола терен и примање пацерски голови:)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ЗАКОН ИГРА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom