Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.604
Поени од реакции
79.896
,,EKSKLUZIVNO" OTKRIENA TAJNATA ZA VINOZITOTO I SANTI LEDOT NA JUZNIOT I SEVERNOT POL.ovaa ne se propusta procitajte vo intervjuto za puls24.mk vo dva dela............................................................http://puls24.mk/mislenja/intervjua/ivan-iscelitel-predviduva-eve-sto-ja-ocekuva-makedonija-ova-leto
Ладни се летата затоа што целокупниот воздух на земјата се лади, поради тоа што се повеќе луѓе користат еркон-дишни кои го разладуваат.
Добро разбрав?
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Ладни се летата затоа што целокупниот воздух на земјата се лади, поради тоа што се повеќе луѓе користат еркон-дишни кои го разладуваат.
Добро разбрав?
Убаво си разбрал треба да се забранат сите клима уреди за да се спасиме.:pos:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
,,EKSKLUZIVNO" OTKRIENA TAJNATA ZA VINOZITOTO I SANTI LEDOT NA JUZNIOT I SEVERNOT POL.ovaa ne se propusta procitajte vo intervjuto za puls24.mk vo dva dela............................................................http://puls24.mk/mislenja/intervjua/ivan-iscelitel-predviduva-eve-sto-ja-ocekuva-makedonija-ova-leto
Досаден си ко Дијаманте у темана за Каролина Гочева пријателе. Излези , види живот подалеку од тастатурата, искулирај малце напиј се пивце ОЛАДИ се. Што си се загреал толку за тој твој пусти месија, да не му се ложиш дома?
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
SEGA SE UVERIH DEKA NASIO IVANCO IMA VISTINSKA MOK KAJ ZANKO ,,NE BERI GAJLE VO NASA TV IVANCO SO DOKAZE I FAKTE POKAZA VIDEO I DOKUMENTE DEKA IMA 85 PACIENTA OD SIDA IZLECENO BRAVO SEKOJA CEST
Процедурално:
Од што произлегува сидата прв откри Ванчо Таковски, Бог да го прости.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.145
Поени од реакции
57.595
Досаден си ко Дијаманте у темана за Каролина Гочева пријателе. Излези , види живот подалеку од тастатурата, искулирај малце напиј се пивце ОЛАДИ се. Што си се загреал толку за тој твој пусти месија, да не му се ложиш дома?
Нарциси бе...
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
OGROMNA BLAGODARNOST DO ,,MAKEDONSKITE,,PORTALI INTERNET MEDIUMI ovie godini me podrzuvaat. sekoj portal koga ce objavi za najpopularnata licnost vo makedonija i svetot ,,IVAN ISCELITEL,,imaat ogromna citanost i lajkovi mnogu se prebaruvani oti IVAN dosega ima najgolem del na fanovi vo MAKEDONIJA i svetot i sekoj fan objavata na portalite ja spodeluva na svojot zid na FB i taka i negovite prijateli ja spodeluvaat vesta za IVAN i taka portalite koi objavuvaat za ivan mnogu se popularni vo MKEDONIJA I stranstvo.da gi BLAGOSLOVI bog SO DOLG ZIVOT I ZDRAVJE site novinari so rabotat vo MAKEDONSKITE PORTALI AMIN..eve sliki od del na MAKEDONSKITE PORTALI ako nekogo sum ispustil se izvinuvam dlaboko.........................................................................................................................https://www.facebook.com/ivan.iscelitel/media_set?set=a.10203303862830437.1073741830.1626175080&type=3[DOUBLEPOST=1402179309][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Кој е бре овој @goran001 што толку му прави маркетинг на Иван? Неколку страни назад постови еден куп со фалење... Абе дај немој да ме јебеш бре, земи фати си женска и еби нешто не ми го фали тука "Месијата" на форум и тролаш по цел ден. Ај овој Иван веќе знаеме дека е на пола пат до Бардовци, ама и овој членот тука на форумот треба изгледа да му се придружи, се гледа дека се иста бранша.
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
Кој е бре овој @goran001 што толку му прави маркетинг на Иван? Неколку страни назад постови еден куп со фалење... Абе дај немој да ме јебеш бре, земи фати си женска и еби нешто не ми го фали тука "Месијата" на форум и тролаш по цел ден. Ај овој Иван веќе знаеме дека е на пола пат до Бардовци, ама и овој членот тука на форумот треба изгледа да му се придружи, се гледа дека се иста бранша.
slusaj bratko ja u strumica u mojeto selo so tomos 15 sum glaven razbiras eden e goran maniken u novo selo e sega krivo ti e a
 

Kajgana Shop

На врв Bottom