Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Прегледај го приврзокот 125061
Stranava e majstorski i so pamet napravena a ne kako ostanatite skoro site, op-op i cao:0 Sekoj cekor sto go prevzemaat e da se zgolemi vekot na traenje na stranava , a pocnaa i so webinati od denes..iance suportot e ubedlivo najdobar na site sto sum gi rabotel..dvajca moderatori ima ex yu ludje , majstori na zanatota a gledam deka ima i dosta makedonci..koj uste ne vlegol, nema da se kae ako vleze na stranava :)
http://www.blitz-ads.com/?ref=aleks1[DOUBLEPOST=1437600229][/DOUBLEPOST]
I da , vcera mi se javi gazdata na fb..znaci covekot go imam vo prijateli od pooadmna ama ne znaev deka e toj gazdata(mada sumnjav..:) ) ..inace e od ex yu drzavickite i e epten ok i korekten(koj ja raboti stranata znae za sto zboram) ..uvek odgovara na suporti, poprava nasi greski duri i sl..Covekot vika deka stranata ke potrae najmalce edna godina i ni eden clen od ex yu nema da ostane neispalten ili da zijan da bide..zatoa sekoj sto ima nalog neka vlozuva vo rentani ref a po moznost i da se nadgraduva...nema da zazali...:)[DOUBLEPOST=1437954952][/DOUBLEPOST]
Кој има потреба од добар спонзор кој ќе ве научи со сопствен пример како да стасате до 50$ профит дневно на Trafficmonsoon, само ОВДЕ!
Sp trikovite na Mandrak , 50 na den, bez 500 referali: :busi:
 
Член од
21 март 2014
Мислења
511
Поени од реакции
375
BAtka Briger, taa ,igrata so paricka, skoro da ne postoi klikacka strana koja ja nema...kolku vreme rabotis vakvi stranicki?/
Слабо брат работам сега се префрлувам од другата страна како вебсајт со готови скрипти и бесплатен хост и имаш заработка само треба да се среди :) :) :)
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Слабо брат работам сега се префрлувам од другата страна како вебсајт со готови скрипти и бесплатен хост и имаш заработка само треба да се среди :) :) :)
aaa sakas strana da otvaras, da mlatis pari.. a da li si dovolno iskusen za toa??[DOUBLEPOST=1437998979][/DOUBLEPOST] ZZZZ Silvia.jpeg
KAko sto rekov stranava isplaca redovno i e dosta sigurna ..:)Blitz ads:)
 
Член од
21 март 2014
Мислења
511
Поени од реакции
375
aaa sakas strana da otvaras, da mlatis pari.. a da li si dovolno iskusen za toa??[DOUBLEPOST=1437998979][/DOUBLEPOST]Прегледај го приврзокот 125268
KAko sto rekov stranava isplaca redovno i e dosta sigurna ..:)Blitz ads:)
Епа брат има некој мали проблеми како стара скрипта па пише 2014 година логото горе и неможам да примам пари од Пејза, Пајер и имам само Солид Труст...
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Да не знае некој страна за онлајн покер по пари?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Да не знае некој страна за онлајн покер по пари?
Веројатно мислиш страна каде се игра покер онлајн.Скрил ти е за таа намена а страна,официјална која работи со повеќе платни процесори е
https://www.pokerstars.com/poker/real-money/moneybookers/
Само,искрено,не ти препорачувам на овие да се зачленуваш.Мој пријател уште си ја чука главата од вакви страни.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Веројатно мислиш страна каде се игра покер онлајн.Скрил ти е за таа намена а страна,официјална која работи со повеќе платни процесори е
https://www.pokerstars.com/poker/real-money/moneybookers/
Само,искрено,не ти препорачувам на овие да се зачленуваш.Мој пријател уште си ја чука главата од вакви страни.
Зашо?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
XXXXX ADCUMULO.jpeg Nov tip na strani koj poleka ama sigurno go istisnuva ptc Do 1 avgust besplaten paket vo vrednost od 10$ i 1000 kredito za reklamiranje, Sve što treba e da se REGISTRIRATE i odgledate DVE reklami(isntant se iance, bez odbrojuvanje). I da gledate kako zarabotkata raste sekoja sekunda.
Sekoj mesec se kupujva barem po jedan paket od 10$ ( može od zarabotkata od ovie poklonjenite 10$)so sto obezbeđuvate obrt na pari i uslove za ponatamosna rabota.
http://www.adcumulo.com/aleks11
 
Член од
4 март 2011
Мислења
59
Поени од реакции
14
decki da prasam nesto koj ima Neteller karticka. Dali vi zema pari (kako provizija, fee) na vadenje?

Prefrliv prege 20$ od MTV na Neteller i si rekov 500 den od niv da si gi izvadam drugite neka posedat. Mi dade 500 den (8,85 $) ama od kartickata mi odzede 15 $. Da ne mu se ima sluceno ova na nekoj i da ne znajs kako da se napraj? Ke pisam utre support na neteller ama bas bi sakal da znam dali vi se ima vam sluceno ova.
 
Член од
10 февруари 2015
Мислења
85
Поени од реакции
48
decki da prasam nesto koj ima Neteller karticka. Dali vi zema pari (kako provizija, fee) na vadenje?

Prefrliv prege 20$ od MTV na Neteller i si rekov 500 den od niv da si gi izvadam drugite neka posedat. Mi dade 500 den (8,85 $) ama od kartickata mi odzede 15 $. Da ne mu se ima sluceno ova na nekoj i da ne znajs kako da se napraj? Ke pisam utre support na neteller ama bas bi sakal da znam dali vi se ima vam sluceno ova.
Drugpat citaj kolku zema provizija pred da vadis. Ti zema 6$ na sekoe vadenje plus 2.96% konverzija dolar- denar, sto bi doslo 6.15$. Najdobro e ako vadis toa da bide na visoki sumi ili pak koristi za naplata na terminali kade sto ne ti zema provizija
 
Член од
4 март 2011
Мислења
59
Поени од реакции
14
Ok fala. Barav i nigde nemozev da najdam kolku zema provizija, pa resiv da probam. Pa i mislam pogolemi sumi da vadam, ova bese samo proba.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
За оние кои сакаат со кликање на линкови да заработат најдобро и најмногу што е моментално воопшто можно на интернет, ОВДЕ
За другите кои не сакаат обврски од секојдневно кликање, со мнимална инвестиција од 20$ да им се вратат назад 30$ (150% заедно со влогот, или 50% чист профит) или повеќе доколку повеќе инвестираат, ОВДЕ
Ги работам и ги користам и двете веќе 3 -4 месеци и сум повеќе од задоволен. Заработката е одлична, си чувствувам по џебот :)
И двете платформи работат со голем број системи за наплата така да ако веќе имате сметка кај некој од нив, веројатно нема да треба дополнително да се ангажирате со отварање сметка.
Не влегувајте во непотребни ризици и не си губете време безпотребно со други платформи кај кои треба да се убиете од кликање и да остарите додека стасате до некоја минимум исплата. Овие две во зависност од можностите и афинитетите ви се најсигурни и најбрзо растечки како оптимално решение за заработка во однос на она што може да се добие и сигурно да ви биде исплатено.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom