Замунда.мк! :)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 август 2011
Мислења
266
Поени од реакции
169
Има проблеми со хром, излегува сликата врз линкот. Иначе се друго е ок, се надевам дека ќе има повеќе македонски содржини.
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
540
Поени од реакции
72
Јас пробувам веќе неколку часа да се регистрирам, ама линкот за активација не ми работи :).
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Јас пробувам веќе неколку часа да се регистрирам, ама линкот за активација не ми работи :).
и кај мене исто не им е средено уште ништо на дечкиве
 
Член од
30 август 2009
Мислења
578
Поени од реакции
211
Ја отворам странава, се логирам.. и ми се појавува ова, правам рефреш па истото... :S

 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
од замунда мк можеш да симниш и без логирање, средете си го админи :D
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Да брат имаш, но јас сум Бугарин и немам zamunda.net поради тебе :drk::icon_lol:
а шо значи ако сајтот е бугарски дека несмеат други да се регистрираат? :D

секако мене ми е на англиски, бугарскиот неможам да го смислам..

пс:побарај од некој јузер нејм и пасфорд, мојот акаунт 50 души го користат, нема везе :)
 
Член од
25 август 2011
Мислења
114
Поени од реакции
16
а шо значи ако сајтот е бугарски дека несмеат други да се регистрираат? :D

секако мене ми е на англиски, бугарскиот неможам да го смислам..

пс:побарај од некој јузер нејм и пасфорд, мојот акаунт 50 души го користат, нема везе :)
Регистрирав веќе

а шо значи ако сајтот е бугарски дека несмеат други да се регистрираат? - Еми не можат не Бугари да се регистрираат. Но вие можете;)

пс:побарај од некој јузер нејм и пасфорд, мојот акаунт 50 души го користат, нема везе - Македонец ми украде регистрација. Во интернат сум со него и учиме заедно во универзитет. Рече дека не е тој, но нема кој друг да е:icon_lol:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Регистрирав веќе

а шо значи ако сајтот е бугарски дека несмеат други да се регистрираат? - Еми не можат не Бугари да се регистрираат. Но вие можете;)

пс:побарај од некој јузер нејм и пасфорд, мојот акаунт 50 души го користат, нема везе - Македонец ми украде регистрација. Во интернат сум со него и учиме заедно во универзитет. Рече дека не е тој, но нема кој друг да е:icon_lol:
Ти имаш некој проблем со Македонците, aren't you?
Македонец ти украде регистрација? lol ко божем куќата ти ja украде :D

правиш преголема работа околу едни регистрации..
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
20
Поени од реакции
18
Дечки ви пишувам од странство , на викенд сум...
1. Извинете за регистрациите , ќе ги средам во вторник... До тогаш можете да симнувате без проблем... Ако ви е за чет , почекајте малце :S
2. Бугарската замунда , прво нема свое име , Zamunda е име на држава во еден филм , не се сеќавам , а и нема никакви права врз името.
3. Бугарската замунда НЕ ГИ ПРИФАЌА Македонците , односно ја нема македонската националност при регистрирање , и почнува ДА ГИ блокира македонците на некои провајдери.
4. Дечкото што прашуваше за торентот со ЕСЕТ анти-вирус , проверен е , ми кажа uploader-от , имал све , hack за регнување , фулл , само не го прашав дали може да се стави најнова антивирус база...
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
22
Поени од реакции
5
Регистрациите се поправени. Сите кои имавте проблем со активација на профилот, сега е поравен проблемот и можете да го потврдите емаилот без проблем :)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Прашање: Дали тракерот пак си останува бугарскиот, истиот од бугарската замунда? Или имате сопствен тракер.
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
20
Поени од реакции
18
Дечки , регистрациите сеа работат. Навалете :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom