Женска мастурбација

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
битен момент... СЕБИЧНОСТ... со каснење на менструацијата не се соочува само девојката туку двајцата...

се во свое време
Mислам дека он мислеше на тоа дека не е женско за да се соочи со каснење :) А боље сејф секс ор ноу секс него секс, енивеој анд лејтр кидс ин д хаус :) Затоа маструбирајте луѓе да не добиете вишок кретенче низ дома!
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Mислам дека он мислеше на тоа дека не е женско за да се соочи со каснење :) А боље сејф секс ор ноу секс него секс, енивеој анд лејтр кидс ин д хаус :) Затоа маструбирајте луѓе да не добиете вишок кретенче низ дома!
за каснење менструација во контекст на муабетов се потребни двајца...

и не ми кажуј за сејф секс ти се молам... од тој сејф секс ми се има скратено животот за едно 10 години...

испаѓа мастурбацијата е најбоља опција
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
за каснење менструација во контекст на муабетов се потребни двајца...

и не ми кажуј за сејф секс ти се молам... од тој сејф секс ми се има скратено животот за едно 10 години...

испаѓа мастурбацијата е најбоља опција
Шо се замараш со децава? :toe:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
за каснење менструација во контекст на муабетов се потребни двајца...

и не ми кажуј за сејф секс ти се молам... од тој сејф секс ми се има скратено животот за едно 10 години...

испаѓа мастурбацијата е најбоља опција
изгледа :) А дали некоја цура користи дилдо или се рачно иде, онака мануално? :)

Шо се замараш со децава? :toe:
нас ни е досадно, нејзе исто така и си муабетиме на форум бре...
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
нас ни е досадно, нејзе исто така и си муабетиме на форум бре...
Викаш? Не верувам, али ај нека ти биде... Него ми изгледате како некој родител кога сака на своето 5 годишно синче на му каже што е тоа мастурбација, секс итн...
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Шо се замараш со децава? :toe:
па ваљда за да научат нешто... и да не прават грешки за кои подоцна ке се каат... се што лета не се јаде.... и сексот не е само таа вечер... има последици кои бараат одговорност...
а додека не се спремни за сносење последици тука е мастурбацијата
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
па ваљда за да научат нешто... и да не прават грешки за кои подоцна ке се каат... се што лета не се јаде.... и сексот не е само таа вечер... има последици кои бараат одговорност...
а додека не се спремни за сносење последици тука е мастурбацијата
Има време за се. Прераната радозналост може и да наштети.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Викаш? Не верувам, али ај нека ти биде... Него ми изгледате како некој родител кога сака на своето 5 годишно синче на му каже што е тоа мастурбација, секс итн...
Па брат тоа е и финтата, ние не знаеме ништо за женската мастурбација, па затоа сакаме да научиме нешто, и што е најбитно не се срамиме... За разлика од некои кои што само го читаат ова :wink:

па ваљда за да научат нешто... и да не прават грешки за кои подоцна ке се каат... се што лета не се јаде.... и сексот не е само таа вечер... има последици кои бараат одговорност...
а додека не се спремни за сносење последици тука е мастурбацијата
Верувај, не за џабе пишуваме тука, не мислам да се заебавам, туку да научам нешто :smir: Поздрав :)
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
Па брат тоа е и финтата, ние не знаеме ништо за женската мастурбација, па затоа сакаме да научиме нешто, и што е најбитно не се срамиме... За разлика од некои кои што само го читаат ова :wink:
Ко прво преубаво е објаснето се што треба да се знае, само да си доволно паметен да го разбереш.
И како второ незнам како имате пристап до теми што се +18 и секако забранети за ваша возраст.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
И СЕУШТЕ не добив одговор...што ве пали?
Ајде имајте милост и одговорете на петнаесетгодишното момче што сака многу да знае :smir:
Ниту една девојка нема да ти каже шо навистина ја пали.
До сеа нели свати?
И нема нешто универзално шо ги пали сите женски,коге ќе си фатиш женска(или ако ја имаш,сеедно) сам ќе си откриеш шо нејзи ја пали.
И смени аватар,многу си поубаво од аватарот грд:pipi:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Ниту една девојка нема да ти каже шо навистина ја пали.
До сеа нели свати?
И нема нешто универзално шо ги пали сите женски,коге ќе си фатиш женска(или ако ја имаш,сеедно) сам ќе си откриеш шо нејзи ја пали.
И смени аватар,многу си поубаво од аватарот грд:pipi:
Ете некој што ме свати, за разлика од другиве горе што се прават паметни. Благодарам:pipi:
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Другар ми има кажано:И дркање е секс! така да не се замарајте:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom