Елен Диџенерес (Ellen Degeneres show)

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Елен е најпознатата тв водителка во Сад за хумористични претстави.Нејзиното шоу кое започна во деведесетите години,денес е меѓу најгледаните во светот со преку пола милијарда гледаност во Америка,Австралија највеќе,потоа во Европа и Азија.
Ниедна наша телевизија нема пристап до нејзините шоу-а,па ако некој знае некоја американска телевизија каде се емитува нека каже.На нејзиното шоу присуствувале сите светски звезди од сите области.Го разубавува животот на милиони гледачи и помага на сиромашните.
На Ју тјуб може да се најдат скоро сите нејзини видеа досега.Еве нешто од неа...
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Елен Дегенерикот? :D
Антипатична ми беше, но заглеав неколку клипчиња, и добра е :D Но никако не можам да си сфатам како ја фатила за женска оваа од Arrested Development?

 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Елен Дегенерикот? :D
Антипатична ми беше, но заглеав неколку клипчиња, и добра е :D Но никако не можам да си сфатам како ја фатила за женска оваа од Arrested Development?

Еллен на прв поглед и на мене ми беше антипатична,но многу е позитивна особа и карактерно го искажува спротивното од антипатичност.Предлагам на оваа тема да не мешаме хомосексуалноста,Еллен е лезбејка и се ожени со Порша ди Росси мислам дека беше неодамна пред 2 години поим немам и среќна е и ја подржуваат.Не ја критикувајте само поради тоа што е лезбејка.Да не бидеме заостанати :)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Еллен на прв поглед и на мене ми беше антипатична,но многу е позитивна особа и карактерно го искажува спротивното од антипатичност.Предлагам на оваа тема да не мешаме хомосексуалноста,Еллен е лезбејка и се ожени со Порша ди Росси мислам дека беше неодамна пред 2 години поим немам и среќна е и ја подржуваат.Не ја критикувајте само поради тоа што е лезбејка.Да не бидеме заостанати :)
Никој не ја критикува дека е лезбејка, критикувам дека нејзината жена е way too hot for her. :D A и многу помлада, ако не се лажам. Истото би го рекол и ако беа од спротивен пол. :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.645
can't stand that dyke
Но никако не можам да си сфатам како ја фатила за женска оваа од Arrested Development?
И ја да ти кажам право... мора да е кеш. Иначе таа ја ја знам од nip/tuck мислам дека "глумеше" лезбејка таму :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.537
ок е. не е нешто посебно али како за водителка на дневно шоу сосема е ок.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Елен ми е една од најомилените ТВ ликови. Жената е позитива сама по себе и ми се случувало често пати да заглавам навечер гледајќи клипови од нејзината емисија. Чудо е што направи со дневен термин, додека останативе се тепаат за вечерен. Да и се множат емисиите.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Кул личност, jа следам на ФБ :)
Нашите телевизии се премногу затуцани за да емитуваат шоу со лезбеjка.. мислим хелоу? Библиска земjа сме
 
3

321456

Гостин
Океј е шоуто, ама ми крши филм кога се познава дека целиот разговор е претходно скриптиран.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Елен е супер! Само публиката ме нервира што се треска од земја, посебно кога им спрема некое изненадување...
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Не можам да ја поднесам органски.. значи стварно по одбивна личност от ТВ здравје
 

Kajgana Shop

На врв Bottom