Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Макро стварно оценки на 12? Ај ако знае некој нека пише и од колку ке дава. Фала:smir:
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
Колеги знаете ли дали поените од вежбите по основи на е-бизнис ни важат и на нас што сме на испит? и ако имате некои прашања да споделитe :)
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Макро стварно оценки на 12? Ај ако знае некој нека пише и од колку ке дава. Фала:smir:
и јас разбрав дека на 12 ќе давал оценки во предавална 3 од 10.45 оние што имаат оценки 10,9 и 8,а од 11.45 тие што имаат 6 и 7 а колку е тоа точно незнам:)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Колеги знаете ли дали поените од вежбите по основи на е-бизнис ни важат и на нас што сме на испит? и ако имате некои прашања да споделитe :)
Hahaha,sekako deka vazat,mislam,nema logika da ne vazat,a i bez niv nemozes ni da pomines samo so teorijata.Ne se sekiraj ti vazat,znam od iskustvo,go polagav i u juni i u avgust i mi vazea,no ne poloziv,pa sea pak mi vazat:):):):)

--- надополнето ---

и јас разбрав дека на 12 ќе давал оценки во предавална 3 од 10.45 оние што имаат оценки 10,9 и 8,а од 11.45 тие што имаат 6 и 7 а колку е тоа точно незнам:)
Lele,jas imam 6,a polagam Osnovi na e-biz vo 8 saat,do 9 bi trebalo da zavrsam i posle da cekam do 11-45 za ocenka :O:(:(:(:(Se nadevam deka ste greska:)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Lele,jas imam 6,a polagam Osnovi na e-biz vo 8 saat,do 9 bi trebalo da zavrsam i posle da cekam do 11-45 za ocenka :O:(:(:(:(Se nadevam deka ste greska:)
Пишувај до крај на испитот бре, шо има врска ........ тепај време :):)


Иначе, дали некој видел некој ќар од одење на увид кај Драгето? Не планирам пак во среда да трчам за Ск, али ........
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Дечки, има ли некој апсолвент или тазе дипломиран економист заинтересиран за пракса во IT фирма во Скопје? Идеално би било да е со е-бизнис, но и другите смерови се прифатливи.
Се бара некој кој стварно има желба за работа, без забушавање и фаќање кривини и да е добар/добра во комуникација со луѓе. :)
Ако е некој заинтересиран, нека ми прати пп за детали.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
и јас разбрав дека на 12 ќе давал оценки во предавална 3 од 10.45 оние што имаат оценки 10,9 и 8,а од 11.45 тие што имаат 6 и 7 а колку е тоа точно незнам:)
На 12 Јануари во 10 30 е испитот по Макроекономија.Како во исто време и испит и оценки?
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Здраво Колеги ...Ке може ли некој ако има задачи маркетинг менаџмент да ми пише во инбокс .... Благодариме
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
колеги пријавив економија а ме нема на список....има уште некој таков ?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Пишувај до крај на испитот бре, шо има врска ........ тепај време :):)


Иначе, дали некој видел некој ќар од одење на увид кај Драгето? Не планирам пак во среда да трчам за Ск, али ........
Ti da tepas vreme nenaspan,od 8 polagam i da cekam do 12 za ocenka cel takov utepan:):):)
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Kolegi da ne znae nekoj dali i kolku pomagaat prashanjata sto gi ima vo Libro za menadzment-ispit ?
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Pa za temi bash koi gi dava ne mi teknuva,ama samo esei dava i toa mora epten dobro da imas napishano kako shto e vo knigata za da pominesh (grafici... takvi raboti) :D
Океј, фала ти многу.. само што некој колеги од лани ми викаат ретко ги чита есеите.. но ок секако мора да се научи..:icon_eek:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom