Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Мора да имате менаџмент 2 термина, кај ќе ги собере 1000 и кусур луѓе наеднаш.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.959
Погрешив, и јас полагам во А2, 10:10. Ќе се видиме таму. :)

До сега вежбав АП, ГП и ПК, добро оди.
Ќе се позамарам со веројатност деновиве, за матриците ако имам време. :)
Со среќа, и на тебе и на другите... :)
Море од АП, ГП и комбинаторика ми е преку глава. Почнав да ги сонувам веќе. Матриците ќе ги вежбам од утре, а веројатност не фаќам па што сака нека биде. Не можам да се нервирам и за тоа ..... Ќе побелам пред време :pos2:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Дали некој денес ке ојт на дигитална на предавањето? Слушнав дека ке кажвела нешо за прашањата на колоквиумов...?
 
Член од
31 јули 2010
Мислења
111
Поени од реакции
23
Ај некој од постарите колеги ако се сеќава на тестот по дигитална,да каже дали ќе има прашања и од примерите?По што многу примери има во материјалот па незнам дали да ги учам?фала поз
 

Advokatce

откачено
Член од
2 ноември 2009
Мислења
209
Поени од реакции
27
Дали ќе има голема разлика ако влезеш на колоквиум по менаџмент со книга од 5-то издание???? :jaj: ... Да не има потреба 6-тото издание да се купе за колоквиум :S:S:S
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.955
Поени од реакции
5.515
Дали ќе има голема разлика ако влезеш на колоквиум по менаџмент со книга од 5-то издание???? :jaj: ... Да не има потреба 6-тото издание да се купе за колоквиум :S:S:S
Кејсовите се различни, така да книга од петто издание не ти врши работа ;)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
eli=];3858536 напиша:
Kolega ke moze da mi go pratis testot, a i stvarno 8 i 9 glava nema da bidat za kolokvium
Pisi mi mail i ke ti go pratam,inace minatata nedela rece deka 9ta glava nema da ni bide za kolokvium,a minatiot cas i 8ta ni ja trgna,taka da tocni ti se informaciite:):):):):):):)))))))

--- надополнето ---

Јас ги сакам точните одговори на сите тестови. Ако може некој да ми ги каже:pipi:
Aiiiiiiiiiiiiiii,aaaaaahahahahahahahahahahahahahahaha,e i jas toa go sakam,no mozam da ti ponudam tocni odgovori na 2 glava,a na 6ta profesorot rece ke mi gi pise u tekot na vikendov:),a za ostanatite,mislam deka ke gi najdam no ke mora da bides malce trpeliva:):):):):):)))))))))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom