Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 октомври 2010
Мислења
23
Поени од реакции
1
До која стр треба да се учи Маркетинг-менаџмент за првиот колоквиум.
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
A za sociologja nekoj ke mi kaze so se desava so predmetot, kako e na kolokviumi so bara prof i sl.:)
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Колеги ќе можит да ми кажите до која страна е колоквиумот по политика на социјален развој, кога и во која предавална имате предавање,
во каква форма ќе е колоквиумот (со заокружвење, со пишење, со надополнување, комибнирано) и аку имате некоја друга дополнителна информација напишете ја :)
Однапред благодарам :)
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Ако може некој да ми каже дали се доплаќа нешто за префрлување од редовен во вонреден студент?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ако може некој да ми каже дали се доплаќа нешто за префрлување од редовен во вонреден студент?
Јас како што знам се плаќа, и тоа не е мала сумата. Провери си на веб страната, сигурно пишува точно.
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Колеги кога ќе имаме пак вежби микро ? во четврток ли ?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Ако може некој да ми каже дали се доплаќа нешто за префрлување од редовен во вонреден студент?
Некаде околу 1.000-2.000 денари се плаќа...
Плус ако си во државна се префрлаш во приванта квота...
Плус ти треба некаква потврда, лекарско уверение, м1/м2 (ако си вработена), за да ја потврдиш причината за запишување како вонреден студент.
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Колеги кога ќе имаме пак вежби микро ? во четврток ли ?
јас мислам у четврток ќе имаме пак а и тие задачите за дома што ни ги даде треба да ги донесеме

--- надополнето ---

Некаде околу 1.000-2.000 денари се плаќа...
Плус ако си во државна се префрлаш во приванта квота...
Плус ти треба некаква потврда, лекарско уверение, м1/м2 (ако си вработена), за да ја потврдиш причината за запишување како вонреден студент.
ова се треба:
молба за промена на студентски статус
лекарско уверение за неможност на посетување на настава или М1/М2 образец за остварен работен однос.
уплатница со назнака за промена на статус на студирање од 2000 денари на сметката на факултетот.
Студентите со променет студентски статус го продолжуваат студирањето во квота со кофинансирање (приватна квота).
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Moze li nekoj ako mu se naogaat nesto od kombinacii po Marketing Mendzment, Internet Arhitektura ili Promocija da mi pise vo poraka! Thanks a lot :)
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
јас мислам у четврток ќе имаме пак а и тие задачите за дома што ни ги даде треба да ги донесеме

--- надополнето ---



ова се треба:
молба за промена на студентски статус
лекарско уверение за неможност на посетување на настава или М1/М2 образец за остварен работен однос.
уплатница со назнака за промена на статус на студирање од 2000 денари на сметката на факултетот.
Студентите со променет студентски статус го продолжуваат студирањето во квота со кофинансирање (приватна квота).[/QUOTE

Fala mnogu
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Знае ли некој дали за тие што презапишале Основи на менаџмент треба да се запишат на список за колоквиум или ке ги има автоматски од студентски???
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
едно прашање-Другата недела ќе одиме на факултет?мислам дали ќе имаме колоквиумска недела или??
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom