Економски факултет (reloaded)

Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Ако има резултати од Економски развој кај Гоце Петревски пишете
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Dali znae nekoj dali ima rezultati megjunaroden menadzment? Ili voopsto Drakulevski da ima izvadeno razultati od ispitive? Ili kaj nego treba da si prasuvas? :)
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Dali znae nekoj dali ima rezultati megjunaroden menadzment? Ili voopsto Drakulevski da ima izvadeno razultati od ispitive? Ili kaj nego treba da si prasuvas? :)
Нешто збореа колеги на факултет дека Дракулевски и уште некои професори деновиве биле некаде, па да се надеваме следната недела ќе има резултати. :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Нешто збореа колеги на факултет дека Дракулевски и уште некои професори деновиве биле некаде, па да се надеваме следната недела ќе има резултати. :)
Fala na info, da se nadevame ke ima, ne se trpi vaka u neizvesnost :)
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги би ве замолила да ми ги пишете прашањата Теорија на организација што се паднаа на испит. Благодарам.
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
141
Поени од реакции
29
Момци и девојки размислувам да се запишам на вашиот ценет факултет ( за кого како :P ) па да ми кажете збор два за него..Конкретно размислувам да одам на Маркетинг :)
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
И јас исто размислувам за запишување на Економски. Се мислам помеѓу Сметководство и ревизија или Надворешна трговија па секое ваше мислење би ми било добредојдено. :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
И јас исто размислувам за запишување на Економски. Се мислам помеѓу Сметководство и ревизија или Надворешна трговија па секое ваше мислење би ми било добредојдено. :)

Иако сега ќе бидам втора и не знам каква ќе биде вашата нова програма, но според нашата од годинава Сметководство е најтежок смер моментално, Финансиски е втор по тежина. Надворешна сум јас и од септември тек ќе се сретнам со предметите од тој смер, но колку што знам има повеќе со пишување отколку заокружување.
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Да не знае некој кога ке има резултати од Јавни финансии кај Михаил Петковски ?
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Нешто збореа колеги на факултет дека Дракулевски и уште некои професори деновиве биле некаде, па да се надеваме следната недела ќе има резултати. :)
Се вратија ли од пат, уште нема резултати од некои професори
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги ќе ве замолам mail од асистентката Меѓународен менаџмент ако знаете да ми пишете, или ако знаете резултати од испит кога ќе има не сум ваљда толку слепец да не можам да ги најдам :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Колеги ќе ве замолам mail од асистентката Меѓународен менаџмент ако знаете да ми пишете, или ако знаете резултати од испит кога ќе има не сум ваљда толку слепец да не можам да ги најдам :D
Slusnav deka utre ke izvdel Drakulevski rezultati :)
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
има ли резултати од кај Постолов по Економика
 
Член од
4 август 2012
Мислења
158
Поени од реакции
57
И јас исто размислувам за запишување на Економски. Се мислам помеѓу Сметководство и ревизија или Надворешна трговија па секое ваше мислење би ми било добредојдено. :)
Абе факултетот како факултет си е гола вода, не за џабе повеќето учат на истиот. Кај и да се запишеш ќе тераш некако. Е сега моја препорака ти е да се запишеш на сметководство или финансиски затоа што се повеќе просперитетни, за надворешна трговија да не коментирам подобро, да не кажам нешто што не треба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom