Економски факултет (reloaded)

Член од
19 јануари 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
imate li nesto za liderstvo organizacija timska rabota i case stady na firmi mnogu mie itno :( Blagodaram odnapred :* ke naprav
Moze ako sakas da ti ja
Moze ako sakas da ti ja prodadam za 1100 den. Se raboti za odlicno socuvan ucebnik, nikade ne e skinat, rabovite ne se izlizani, vnatre nema skrtanici, ucebnikot ne e previtkuvan. Ako sakas, pisi mi.
pozdrav
ime razmena na seminarski
--- надополнето: 20 јануари 2012 во 18:18 ---
Moze ako sakas da ti ja
Moze ako sakas da ti ja prodadam za 1100 den. Se raboti za odlicno socuvan ucebnik, nikade ne e skinat, rabovite ne se izlizani, vnatre nema skrtanici, ucebnikot ne e previtkuvan. Ako sakas, pisi mi.
pozdrav
imate li nesto za liderstvo organizacija timska rabota i case stady na firmi mnogu mie itno :( Blagodaram odnapred :*
 
Член од
13 март 2010
Мислења
56
Поени од реакции
8
imate li nesto za liderstvo organizacija timska rabota i case stady na firmi mnogu mie itno :( Blagodaram odnapred :*[/quote]
Se razbira deka ima za liderstvo. Na pr. karakteristiki na liderot, po sto se razlikuva liderot od menadzerot. Ima za site vidovi na organizacija i za organizaciska struktura. Se razbira deka ima i za timska rabota, osobeno vo menadzmentot po pat na celi. Ima i studii na slucaj od pretprijatija vo SAD i V. Britanija.
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
163
Поени од реакции
85
На што да обрнам внимание на втор поправен колковиум по основи на сметководство?
 
Член од
12 мај 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Колеги,ај ако има некој прашања по мегународен маркетинг или ако има обележено кои прашања се пагале на колоквиум да ми ги испрати на маил angelova_marijana@yahoo.com плс.
 
Член од
19 септември 2011
Мислења
14
Поени од реакции
2
Kolegi od vtora godina!
Ima li nekoj statistika i ekonomika od lani ucebnici ili skripti za prodavanje?
Pisete u inbox!
 
Член од
11 март 2011
Мислења
33
Поени од реакции
4
Ај некој нека е љубезен од постарите кој се сеќава на отворените прашања по макро на поправниот? благодарам
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
Kolegi od vtora godina!
Ima li nekoj statistika i ekonomika od lani ucebnici ili skripti za prodavanje?
Pisete u inbox!
Книги оригинал не ти требаат , за џабе да фрлаш пари (освен ако не сакаш нови) ... а за копирани скрипти подобро купи си во либро/зоки отколку од некој да земеш кој ја користел.
 
Член од
19 септември 2011
Мислења
14
Поени од реакции
2
Книги оригинал не ти требаат , за џабе да фрлаш пари (освен ако не сакаш нови) ... а за копирани скрипти подобро купи си во либро/зоки отколку од некој да земеш кој ја користел.


Znam deka ima eftini skripti u Libro, namerata mi bese da zemam koristeni...si vikam nekoj koga ucel (od redovnite, a jas sum od vonrednite) sigurno podvekuval ona sto e najbitno pa da si olesnam :)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
23
Поени од реакции
1
Кога ке дава оценки меѓународен маркетинг за тие положени преку колоквиум, и дали има резултати ФПИ?
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Колеги, да не имате некои информации во врска со испитот по Јавни финансии за на 30.01.2012?
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
Има ли некој што полага Организациско Однесување ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom