Економски факултет (reloaded)

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Луѓе ае некој од постариве колеги нека помогне, ми треба матријал за темава "Системи за плаќање на трудов"(за проект по економика) па ако може да ми кажете каде може да најдам ???
Тешко се наоѓа за тоа материјал. Мислам дека правев некоја слична во прва година и секаде истото го пишуваше, каде и да барам. Одвај го направив да биде 12 - 13 страни, со тапење цело време едно исто :)
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Da ve prasam angliski ispitot ke se polaga vo ispitnata sesija ili vo vtorata kolokviumska nedela
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
А ке треба да се запише ко испит или обично ко на колоквиум
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Имам една скрипта Организациско однесување од либро што ја зедов...Друго нешто треба за на испит? Рано е, но да си знам јас кога ќе дојде време што да учам.
 
Член од
28 декември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
KOolegi,me interesira da mi kaze nekoj sto go ima polagano angliski 1 kako pominal? Poveketo sto gi prasav kazaa dobro kako,epten bez veza ispit,lesen,so ete nesto profesorkata kako ovaa godina kazala nema da e kako porano,zafrknata bila ??
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
ај ако знае некој до кај стигна со предавање јавни финансии вчера нека пише и дали има скратено нешто од 9та тема
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Што е ова , јавни финансии листата со стручните трудови ја дадоа во вторник а веќе во четврток бил последен ден за пријавување ?
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Што е ова , јавни финансии листата со стручните трудови ја дадоа во вторник а веќе во четврток бил последен ден за пријавување ?
Требаше да се отиде до асистентката само за да се пријавиш за стручен труд, не да пријавиш тема.
ај ако знае некој до кај стигна со предавање јавни финансии вчера нека пише и дали има скратено нешто од 9та тема
Вчера имало предавач.
 

Ni

Член од
29 ноември 2009
Мислења
34
Поени од реакции
0
Може да се земе стручен труд статистика? ако може, до кога е рокот?
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
297
Поени од реакции
227
Може да се земе стручен труд статистика? ако може, до кога е рокот?
Може да се земе, а пријавување или запишување на листа нема, туку како што кажа асистентката дека треба само да го запазиш рокот до кој ќе го предадеш стручниот труд, а тоа е до 1 Мај, (или пак максимум датумот кога ќе го полагаме вториот колоквиум).
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Dali nekoj ima materijali ili testovi po predmetot FINANSISKI PAZARI I INSTITUCII :nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom