Економски факултет (reloaded)

Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
^ Сигурно имало нешто нерегуларно од твоја страна затоа дошло тоа потпишување на тестот.
Да не препишуваше? :)
 
Член од
7 февруари 2010
Мислења
37
Поени од реакции
0
...am be normal dek radi prepisuvanje mi go potpisoa...am prasuvam dali e epten nesto "krivicno delo", sto posledici mozam da ocekuvam od strana na profesorot...itn? :))
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Decki, daj ve molam odgovorete mi sto znaci potpisuvanje na testot od strana na asistentite? Problemi nesto...? (Osobeno mislenjata na clenovite so sopstveno iskustvo se dobredojdeni) :))).

Blagodaraaaam
Штом ти се потпишала тоа значи дека нема да ти го прегледа тестот, а можно е и да не ти даде да полагаш неколку сесии.Тоа се зависи од професорот. Најдобро прашај си асистентот/ката ...
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
...am be normal dek radi prepisuvanje mi go potpisoa...am prasuvam dali e epten nesto "krivicno delo", sto posledici mozam da ocekuvam od strana na profesorot...itn? :))
Лани на другар го фатија исто така, и го казнија само една испитна сесија :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Да не знае некој случајно кај кој асистент треба да се пријавиме за семинарска по Економика на претпријтие ? благодарааам :smir:[/

Ljupco Eftimov
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
Да не знае некој случајно кај кој асистент треба да се пријавиме за семинарска по Економика на претпријтие ? благодарааам :smir:[/

Ljupco Eftimov
А кога треба да пријавиме тоа семинарските да не знае некој ? дали имаат нешто спомнато на предавање за семинарските или ?
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
А кога треба да пријавиме тоа семинарските да не знае некој ? дали имаат нешто спомнато на предавање за семинарските или ?
ми рекоа на асистентот да му ги пратиме имињата на сите членови од групата 5 треба да се заедно со лидерот и тој ке ни прател тема до понеделник најкасно ......
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
Да не знае некој случајно дали е задолжително тоа за пракса што пишува на сајтот и дали се однесува за сите години од тој смер и кај кого треба да се обратиме ? :pipi::kesa:
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Dali denes se drzese predavanje finansiski pazari i institutcii i javni finansii, dan znajte dali e utre mozno profesorot Mihail Petkovski da dojt na fakultet
 
Член од
11 февруари 2011
Мислења
25
Поени од реакции
4
Колеги до кога треба да се пријави тема за семинарска на студентски или не се знае рокот уште?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Знае некој за Управувачко со колку се положува и дали пушта само на задачи или теорија ако си положил, тоа само да полагаш на втор колоквиум?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom