Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 октомври 2009
Мислења
51
Поени од реакции
2
Сигурно има заменето теми? Јас мислам нема заменето ништо и материјалот е од таму кај што застана до 225 страна :)

Јас разбрав дека плус уште 6-та тема треба, а петта за трет колоквиум... можно е и да сум грешка, затоа сакав да проверам...
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Муабетот бил дека ако стигне со предавање до 5-та глава... ке ја скокне и ке оди на 6-та а 5-та да ни остане за 3 колоквиум. Ама не стигнала, така да сега ни се за учење 2,3 и 4-та глава.
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
колеги колку се плаќа за испишување нешто околу 1200 ли беше......имате ли некоја информација пошто утре ке одам да се испишувам :salut: .... освен молба што друго треба да се поднесе.... благодарам однапред
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
172
Поени од реакции
38
колеги ако ме нема на еден список менаџмент дали да одам на предавање или џабе ми е, дали поените од редовност ми се изгубени ?? фала
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Да не истакнала случајно Меѓународна Економија во колку саат се полага?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
колеги ако ме нема на еден список менаџмент дали да одам на предавање или џабе ми е, дали поените од редовност ми се изгубени ?? фала
Да одиш, професорот избира само еден список и од тој список ги дава поените за редовност и потписите :smir:
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
A me zanima dali ekonomija delovite: Agregatnata ponuda vo klasicniot model i agregatnata pobaruvacka vo Kejnzoviot model treba da se ucat ili poso se so crveno ne treba?
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
колеги колку се плаќа за испишување нешто околу 1200 ли беше......имате ли некоја информација пошто утре ке одам да се испишувам :salut: .... освен молба што друго треба да се поднесе.... благодарам однапред
Не сме дошле до ова уште :(:ija:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
19
Поени од реакции
0
потписи се даваат од присутност или ? што е со предметите кои не евидентираат присутност?
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
51
Поени од реакции
2
Муабетот бил дека ако стигне со предавање до 5-та глава... ке ја скокне и ке оди на 6-та а 5-та да ни остане за 3 колоквиум. Ама не стигнала, така да сега ни се за учење 2,3 и 4-та глава.

Аха, ок тогаш, фала многу :) Инаку полагаме од 2 ...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Муабетот бил дека ако стигне со предавање до 5-та глава... ке ја скокне и ке оди на 6-та а 5-та да ни остане за 3 колоквиум. Ама не стигнала, така да сега ни се за учење 2,3 и 4-та глава.
А ТНК се за втор колоквиум?
Минатата година тие ги остави за трет :raz:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
А ТНК се за втор колоквиум?
Минатата година тие ги остави за трет :raz:
Слушав и ја нешо муабети за ТНК... али врска неам за што беа, ке те излажам. Али мање више 5 стр во 130... кој к*р. :toe:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Слушав и ја нешо муабети за ТНК... али врска неам за што беа, ке те излажам. Али мање више 5 стр во 130... кој к*р. :toe:
Аааа... ти не си го читал материјалот. За ТНК има повеќе од 20 страни :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom