Драги Касап - дупеле се двајца млади

Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Морав тема да отворам. Се помочав од смеење...:pos:
Текст:
Дупеле се двајца млади деее... и ебаго, дупеле се двајца млади деее... дупеле се двајца млади без средства за контрацепција... дупеле се двајца млади без средства за контрацепција... Кој ќе плаќа сега аботрууус и ебаго... Кој ќе плаќа сега аботрус... момчето ја легнал странство на момето почна да и расте мешето.. машала! момчето ја легнал странство на момето почна да и расте мешето.

Кога ги разбрале старите... и ебаго... кога ги разбрале старите... мајка плачи коси корни, татко кара да му ебам стопанката... мајка плачи коси корни, татко кара да му ебам стопанката... Татко вели слушај старо бре... и ебаго... татко вели слушај старо бре... дај да најме некој маџар да му ја дајме за невеста да ја тупниме... дај да најме некој маџар да му ја дајме за невеста да ја тупниме...

Па ми нашле некој Бучинец... и ебаго... па ми нашле некој Бучинец... Бучинецот саде кефој оти најде красно чупе ќе се заклецка... Бучинецот саде кефој оти најде красно чупе ќе се заклецка... Се родило машко бучинче... и ебаго... се родило машко бучинче... Мајка плава татко по плав, а пак дете црно како чизма бугарска... Мајка плава татко по плав, а пак дете црно како грчка маслинка...

Елај мајчин мори невесто... и ебаго...(му текнало!)... елај мајчин мори невесто... ќе ти ебам газот мајчин... само ако не ми кажиш кој го праеше... ќе ти ебам газот мајчин... само ако не ми кажиш кој го праеше... Ќе ти кажам мило маженце... и ебаго...(красно старо!)... ќе ти кажам мило маженце... детето се роди плаво, го почуди твојта мајка вештерката... детето се роди плаво, го почуди твојта мајка вампирката...
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Епа кога не им се даваат пари за кондоми така им е... ќе си корнат коси :pos:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Мајка плава татко по плав, а пак дете црно како чизма бугарска... Мајка плава татко по плав, а пак дете црно како грчка маслинка...
HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA ова е моментот:pos:
 
Член од
16 октомври 2011
Мислења
80
Поени од реакции
22
Да, им се чудам. Озбилни се како да пеат некоја сериозна песна, јас пробав да ја запеам, неможев да си поверувам на ушите :pos:
Јас планирам да научам акорди за на гитара, и да ни стани песна за подпибнување со друштвото! :D :D :D ... seriously :)
 

Kajgana Shop

На врв