Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ...

од двајца твои членови ми се повраќа, ама буквално!
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Се мислам ма дали да се фарбам црвена, нејќу косата да си ја упропастувам. Викаш добро ќе ми стои? М?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Му објаснив дека за пат натаму размислував колкави се шансите онака математички пет од седум да погоди, тој како од пушка не е можно тоа :icon_lol:. Добро верува или не верува негова лична одлука ама јас сум сведок дека е можно можеби затоа што размислувам надвор од нормата математичка што ја учел на техничкиот факултет, а и лично сум сведок :icon_lol:. Со сите проблеми системот е тој и вреди да се следи :icon_lol:, тоа ти е исто како од ладњакот на преливното кога се заеба делчето од Астрата, па истече средството за ладење и со тоа прегреа па почна да фрла масло од моторот. И тоа делче гумирано никаде го немаше па го правеа на дребонг од метал се по димензии само бургијата не, ама брка работа, така и овај систем :icon_lol:.

 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
ДК. Многу ми е досадно, а на форумов некако слабо активност или па само ми се чини.....

+ кој ќе оди утре во школо :place:
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Драгаа..........

Ахх...таа прегратка што ја добив вчера од таа посебна личност НИКОГАШ во мојот живот нема да ја заборам..СЕ КОЛНАМ!!...затоа што никој во животот ме нема така гушнато...Парфемот што го имаше го чувствувам сеуште, зборовите ги помнам сеуште ...Почувствував дека навистина сум недостасувала на некого...Ах...

Прегратката кажува повеќе отколку зборовите...за ова се уверив вчера...Пресреќна бев ...
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.379
Драга, ова веќе е неподносливо.Цел град смрди на чад.Па добро бе 21 век сме, зошто е потребно да се печат пиперки и да се спрема ајвар во толку голем размер, сигурно нема да останеме гладни оваа зима o_O.Да не можеш прозорец да отвориш за да си ја проветриш собата.
П.С. Некој е заљубен до уши :X3:.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Кајги,
Ова фејсбуков од памет некогаш да те извади, Идам од град едно влагање, и гледам една другарка ми пишува слободен нешто, на крај името мое, што е што се дешава реков не е можно еден ден со другарките да излезам и мојон статус да смени:confused:, мислам нема шанси, а не ни отворив да видам дали има нешто кај него. и викам што и ми кажува по грешка кај мене пишала. А и за во градов секој втор се врти, аман луѓево не виделе женско???Ќе ги искриват вратовите, па и од коли ќе се закачат негде вртејќи се.Да не може човек асолно да прошета:mad:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom