"Достава" на Пици

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Zatoa ke si naracate Skara od Amigo :)
Najdobrata skara na kilo na zar vo gradot,imate odlicni ceni i besplatna dostava za naracki nad 300 denari.
Probajte!

02 3119-347
Имате печатна грешка во флаерот - цените се одЕнсуваат за 1 килограм месо :свиркам:

И да, чекаме скара за редакција....не за друго да се увериме во веродостојноста на пишаното и рекламата која е поставена во погрешна тема :pipi:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
ова само за администрација? :place:
 
Член од
6 март 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
http://galakujna.mk/

Дефинитивно има најубава пица...2 пати сум јадел и многу е вкусна, а е многу ефтина, брзо доставуваат и бесплатно. Имаат отворено ресторани на 3 места и мислам ќе се нафатат да донесат и до подалеку од “100 метри“ :) Позз.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
А што ќе кажете за Доминос?
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
А што ќе кажете за Доминос?
Многу ми се допаѓаат пиците, ја обожавам Pepperoni Passion. Брза достава имаат и тоа е супер. Можеби за истата цена на друго место ќе добиеш поголема пица во обем, но мислам во тежина дека се тука некаде.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
Знае некој колку е минималната сума на нарачка за доста од пицеријава Џакомо? Зашто никаде на нивниот сајт не сретнав да пишува такво нешто.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Знае некој колку е минималната сума на нарачка за доста од пицеријава Џакомо? Зашто никаде на нивниот сајт не сретнав да пишува такво нешто.
180 ден
Доставата им е само во таа околина не ни цел град.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Многу ми се допаѓаат пиците, ја обожавам Pepperoni Passion. Брза достава имаат и тоа е супер. Можеби за истата цена на друго место ќе добиеш поголема пица во обем, но мислам во тежина дека се тука некаде.
Сите викаат дека е убава. Но многу скапи биле и премногу тесто ставале. Вистина е и тоа?
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Сите викаат дека е убава. Но многу скапи биле и премногу тесто ставале. Вистина е и тоа?
Да, да тестото ако го земеш традиционално е прилично дебело. Но, затоа имаш избор меѓу традиционално, италијанско и тенко крцкаво. Традиционалното го имаш за сите големини, а овие другиве само голема пица има. Баш во петокот јадев голема пица со традионално тесто и многу е мала, за тие пари на друго место дупла поголема добиваш, ама вкусот не се споредува.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Generic pizza FTW.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Препорачајте некоја добра пицерија што прават достава. Ми се јаде пица ненормално. Предлог?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom